Відбір ОТГ для надання їм експертної підтримки у підготовці проектів економічного спрямування

  Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) оголошує конкурсний відбір об’єднаних територіальних громад (ОТГ) на участь у тренінгу з підготовки проектів економічного спрямування на конкурс ДФРР. Дедлайн – 25 грудня 2018 р.

  Тренінг проводитиметься у січні 2019 року.

  Після успішного проходження навчання команди 5 (п’яти) ОТГ буде відібрано для подальшої менторської підтримки (наставництва/супроводу) у підготовці проектних заявок проектів розвитку ОТГ на конкурс Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) 2019 року.

  Пріоритет у процесі відбору буде надаватися ОТГ, які:

– планують подавати на конкурс ДФРР у 2019 та 2020 роках проект, що сприяє економічному розвитку громад (економічна діяльність, соціальне підприємництво, сільськогосподарська діяльність, індустріальні й інноваційні парки тощо);

– мають сформовану проектну команду із 2-3 осіб;

– спроможні забезпечити співфінансування проекту (у разі необхідності);

– потребують менторської підтримки у доопрацюванні ідеї проекту та підготовці проектної заявки.

Зверніть увагу, що наявність попереднього досвіду реалізації проектів не обов’язкова.

  Для участі у конкурсному відборі ОТГ мають до 25 грудня 2018 року до 23.00 заповнити в он-лайн режимі заявку (перейти за посиланням на форму заявки), де коротко описати ідею майбутнього проекту. Заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.

 Результати відбору переможцям буде повідомлено до 10 січня 2019 року включно. Організатори залишають за собою право не пояснювати причин відмови.

  Додаткову інформацію щодо участі у конкурсному відборі можна отримати у Жугай Наталії, написавши на пошту NZhuhay@cipe.org, або за телефоном: +38 067 323 71 25.

  Довідка

  Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) зміцнює демократію в усьому світі шляхом розвитку приватного підприємництва та ринкових реформ. CIPE — один з чотирьох головних інститутів Національного фонду розвитку демократії (NED, США) і некомерційний філіал Торгової палати США. Понад 25 років CIPE працює з лідерами ділового співтовариства, політиками і журналістами, створюючи інститути громадянського суспільства, життєво необхідні для існування демократичного суспільства.

  З 1992 року CIPE активно співпрацює в Україні з цілою низкою партнерів, серед яких: органи законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, аналітичні центри, торгово-промислові палати, бізнес-об’єднання та інші громадські організації. Це співробітництво має на меті покращення бізнес-середовища, зокрема, шляхом зменшення регуляторного тиску, протидії корупції, посилення інституційної спроможності бізнес-об’єднань.

Джерело: https://gurt.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *