Вперше інтерактивний та практичний тренінговий курс Академія громадської участі відбудеться у Житомирі 19-20 вересня 2019 року!
До участі запрошуються представники та представниці:
👉 органів місцевого самоврядування,
👉 громадських організацій,
👉 ОСББ та бізнесу.
Впровадження Академії громадської участі допоможе створити умови для зміцнення громадської участі, взаємної довіри, поваги та визнання між представниками та представницями громадськості й місцевої влади для подальшої співпраці і побудови сталого інклюзивного діалогу у процесі прийняття та втілення рішень.
Принцип «навчання через дію» є ключовим для цьогорічної Академії громадської участі. Навчальна програма Академії націлена на вдосконалення компетенцій та навичок представників громадськості та місцевої влади щодо спільного вироблення політик і залучення громадян впродовж усього циклу прийняття рішень, та опанування найкращих практик місцевої демократії.
Протягом першого дня програми (19 вересня) представники та представниці органів місцевого самоврядування опановуватимуть методи залучення громадян до процесу прийняття рішень, та обговорюватимуть як ефективно реалізовувати положення нового Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у співпраці з громадськістю.
Наступного дня (20 вересня) представники та представниці громадських організацій, ОСББ та бізнесу підвищуватимуть рівень компетенцій щодо залучення громадськості до процесу прийняття політичних рішень та ефективного застосування інструментів громадської участі. Також цього дня секретами успішної співпраці з громадськістю поділяться запрошені представники і представниці місцевої влади.
Участь в Академії є безкоштовною
Кількість місць обмежена
Для участі заповніть, будь ласка, анкету до 16 вересня 2019 року включно: https://bitly.su/j7qMQ
За додатковою інформацією звертайтеся до Трокоз Оксани, комунікаційної менеджерки НУО «Сучасний Формат»: trokoz.oksana@gmail.com 0977802373
Захід організовується в рамках впровадження проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» у співпраці з проектом ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.