ПАРТНЕРСТВО

 

Партнерство “Громадський Ресурс Полісся” було створене із громадських організацій та громадських ініціатив Житомирської області довкола ініціативи побудови суспільства 100% потенціалу, ініційоване ГО “Інститут Креативних Інновацій”. Ресурсна підтримка створення партнерства стала можлива завдяки підтримці Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні у рамках інтеграційно-просвітницької кампанії “Синергія для спільного розвитку”.

Учасниками Партнерства є організації та інціативи, що поділяють спільні цінності викладені у Меморандумі:


МЕМОРАНДУМ
учасників Регіонального партнерства громадських організацій та ініціатив

«ГРОМАДСЬКИЙ РЕСУРС ПОЛІССЯ»

 I. Преамбула

Ми, представники громадських організацій та ініціатив, виходячи з необхідності координації наших зусиль

з метою всебічної, комплексної та системної співпраці громадських організацій та ініціатив у справі побудови суспільства рівних можливостей та сприяння розвитку громад,

враховуючи позиції широкого кола зацікавлених сторін, у рамках статутних цілей, завдань і напрямів діяльності наших організацій,

беручи до уваги попередні конструктивні напрацювання підписантів, –

 • оголошуємопро офіційне заснування Регіонального Партнерства громадських організацій та ініціатив «Громадський Ресурс Полісся» як рівноправного незалежного партнерства громадських організацій та ініціатив;
 • заявляємо, що Регіональне Партнерство громадських організацій та ініціатив «Громадський Ресурс Полісся» (далі – Партнерство) створюється для найширшого кола зацікавлених сторін і є відкритою до співпраці з організаціями громадянського суспільства, громадськими ініціативами та окремими експертами/експертками, що поділяють цінності рівності та розвитку.
 • залишаємоцей Меморандум відкритим для підписання представниками/ представницями всіх зацікавлених громадських організацій та ініціатив України, в тому числі тими, що будуть створені після заснування Регіонального Партнерства громадських організацій та ініціатив «Громадський Ресурс Полісся».

II. Засади діяльності

Ми, учасники Регіонального Партнерства громадських організацій та ініціатив «Громадський Ресурс Полісся», виходимо в нашій спільній діяльності з таких принципових засад:

 1. Всі люди народжені рівними у правах незалежно від статі, національності, кольору шкіри, вірувань чи будь-яких інших дискримінаційних ознак, бо жодна особа не може бути дискримінована за будь-якою із загальноприйнятих антидискримінаційних ознак.
 2. Суспільний розвиток можливий лише в умовах діалогу різних соціальних груп населення через їх конструктивну співпрацю.
 3. Громадські організації та ініціативи як ключові «генератори» соціальних змін в громадах зацікавлені та готові до конструктивної співпраці на умовах рівноправного партнерства.
 4. Ініціативи, що спрямовані на побудову суспільства рівних можливостей та сприяння розвитку локальних громад є засадничими основами співпраці учасників Партнерства, що є ключовими спільними цінностями учасників Партнерства.
 5. Участь у Партнерстві (та припинення участі в ньому) є виключно добровільною справою громадських організацій та ініціатив, що приєднались до нього. Рішення про прийняття нових учасників приймається діючими учасниками Партнерства.
 6. Рішення, що стосуються спільної діяльності Партнерства приймаються простою більшістю учасників Партнерства (50% учасників + 1 голос). Рішення про припинення існування Партнерства та зміни у засадах діяльності приймаються переважною більшістю учасників Партнерства (2/3 учасників Партнерства).
 7. Організацією, що забезпечує адміністративне, технічне, інформаційне та організаційне забезпечення спільної діяльності Партнерства визначено ГО «Інститут Креативних Інновацій» (до поки Партнерством не буде прийнято інше рішення).
 8. Офіційною інформаційною платформою Партнерства є онлайн-платформа розвитку громадянського суспільства Житомирщини «Громадський Ресурс Полісся» https://ngo.zt.ua/, на якій оприлюднюються поточні активності та регулятивні акти Партнерства. Актуальний текст засадничого Меморандуму розміщено на цій платформі за адресою: https://ngo.zt.ua/partnerstvo/.
 9. Спільна діяльність учасників Регіонального партнерства громадських організацій та ініціатив «Громадський Ресурс Полісся» визначається (але не обмежується) цим Меморандумом та чинним законодавством України.
 10. Викладені засади діяльності можуть бути переглянуті учасниками Регіонального партнерства громадських організацій та ініціатив «Громадський Ресурс Полісся» відповідно до актуальних потреб.

Станом на 01.09.2023 року до Партнерства ГРП входять наступні громадські об’єднання:

 1. ГО “Інститут Креативних Інновацій” (Житомирська ТГ)
 2. ГО “Центр практичної психології “For life” (Житомирська ТГ)
 3. БГЖО “Нитка Аріадни” (Хорошівська ТГ)
 4. ГО “Інститут “Місто” (Коростенська ТГ)
 5. ГО “Скриня корисних справ” (Житомирська ТГ)
 6. ГО “Молодіжна фундація європейських ініціатив” (Житомирська ТГ)
 7. ГО “Червоненська громадська рада” (Червоненська ТГ)
 8. ГО “Надія Високого” (Високівська ТГ)
 9. ГО “Промінь громада” (Волицька ТГ)
 10. ОТЦ “Психологія життя” (Житомирська ТГ)
 11. Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини (Житомирська ТГ)
 12. Школа SOCIAL лідерства – Student НПУ імені М.П.Драгоманова (Київ)
 13. ГО “І-Актив” (Іршанська ТГ)
 14. ГО “Інститут Розвитку Громадської Активності” (Коростенська ТГ)

 

Якщо Ви бажаєте приєднатись до Партнерства, тоді пишіть нам на пошту ngo.zt.ua@gmail.com