Інструменти для НГО

Пропонуємо Вашій увазі підбірку корисних онлайн-інструментів, які можуть стати у нагоді Вашій громадській організації і Вам особисто!

УВАГА! ЦЕЙ РОЗДІЛ ПОСТІЙНО ОНОВЛЮЄТЬСЯ! НОВИНКИ З’ЯВЛЯТИМУТЬСЯ ВИЩЕ!

Генератор QR-кодів

 У еру смартфонів та інших мобільних гаджетів, велика кількість інформації з якою працюють НГО вимагає її компактного та презентабельного розміщення. QR-код якнайкраще підходить для цього. За допомогою українізованого онлайн-ресурсу Ви зможете створити статичні та динамічні QR-коди для направлення на веб-сторінку Вашої організації, створення персональної візитної картки, просто текст, відправлення SMS чи E-Mail повідомлення. Детальніше на сайті ua.qr-code-generator.com

Онлайн-плагін для просування Facebook сторінки Вашої організації

 Цей плагін дозволяє вбудовувати і просувати будь-яку Сторінку Facebook на веб-сайті. Люди зможуть відзначати сторінку Вашої організації як вподобану і ділитися нею (як вони це роблять на Facebook) прямо на Вашому сайті. На жаль, україномовної версії немає, однак є англо- та російськомовна https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin

Підбірка видання nptechforgood.com,

яке підібрало 36 інструментів для роботи з соціальними мережами, графікою, фото- та відеоматеріалами, сайтом та електронною поштою, а також інструменти, які допоможуть підвищити продуктивність організації. 

Інструменти для роботи з соціальними мережами

Blab.im

Під’єднаний до Twitter. Дозволяє робити в режимі реального часу записи розмов на відео в різних місцях. НУО можуть використовувати Blab для інтерв’ю, дискусій, семінарів, а потім поділитися записом відео.

Buffer.com

Buffer дозволяє менеджерам соцмереж планувати повідомлення в соціальних мережах. Аналітичні інструменти програми оцінюватимуть кожне повідомлення для визначення найкращого часу для публікації повідомлень.

Latergram.me

Latergramme дозволяє менеджерам соцмереж оформлювати і планувати пости в Instagram в настільному додатку, який надсилає відповідне повідомлення на смартфон, з якого можна надсилати повідомлення про публікацію постів.

Periscope: iTunes/GooglePlay

Periscope – мобільний додаток, пов’язаний з Twitter, який дозволяє транслювати відео в прямому ефірі.

ritetag.com

RiteTag – інструмент для відстеження у реальному часі ефективності хештег-кампаній. Додаток показує скільки людей користуються хештегом у Twitter та Instagram. Він також відстежує трендові хештеги.  

Інструменти графічного дизайну

Canva

Canva має професійні функції та макети, які дозволяють користувачам легко створювати приголомшливу графіку і документи.

Creative Without Borders

Creatives дає НУО змогу спілкуватися з графічними дизайнерами, котрі безкоштовно створюють графічні матеріали для добрих справ.

Pablo

Pablo дозволяє створювати картинки з використанням цитат для публікації у соціальних мережах.

Piktochart

Piktochart – простий у використанні інструмент для створення інфографіки з високою якістю зображення і можливістю експорту у PDF.

Relay

Relay – веб-інструмент графічного дизайну для початківців, який дозволяє одним  кліком змінювати розмір зображення та планувати публікації в соціальних медіа. 

Інструменти фоторедагування

Lightroom CC, Photoshop CC

Giphy GIF Maker

Giphy GIF Maker дозволяє користувачам легко створювати анімовані GIF-відео і GIF слайд-шоу з титрами.

Layout: iTunes/GooglePlay

Layout – додаток з Instagram. Він дозволяє об’єднати декілька фото в одне зображення, яке можна зберегти та поширити у різних соціальних мережах.

PicMonkey

PicMonkey – проста програма для редагування фотографій, дозволяє додавати текст до фотографій, водяні знаки, а також створювати фотоколажі. 

Інструменти відеоредагування

Replay

Replay для iOS дозволяє користувачам легко редагувати відеокліпи, додавати текст, музику і фотографії. Ідеально підходить для соціальних медіа.

Upload’n’Roll

Upload’n’Roll дозволяє завантажувати зображення та відео для Snapchat. Є функція фільтрів, додавання повідомлень, покращення зображень, малювання.

VivaVideoPro

VivaVideo Pro дозволяє обрізати і об’єднувати відеокліпи і фотографії у відеосюжеті, додавати музику, фільтри та субтитри.

WeVideo

WeVideo редагує відео. Володіє широким набором інструментів: анімація, зміна кольору, накладення голосу тощо.

Автор:

Олександр Ярощук

для Порталу “Громадський простір”