АРТ-Село

Молодіжна громадська організація «АРТ – Село» зареєстрована 3 червня 2004 року Житомирським міським управлінням юстиції.

Місія організації:

всебічний розвиток творчої особистості шляхом образотворчого мистецтва. Кожен з нас певною мірою є митцем-художником. За допомогою образотворчого мистецтва, як засобу спілкування, ми можемо сказати краще про найважливіші і найглибші речі, аніж засобами звичайної мови.

Основні завдання  та напрямки діяльності організації:

Протягом нашої діяльності організація здобула досвід у проведенні художніх міжнародних та обласних дитячих виставок, благодійних акцій, аукціонів, ярмарків, презентації художніх конкурсів малюнку на різноманітну тематику. Роботи наших учнів відзначають призовими місцями на міжнародних, всеукраїнських виставках, так як вони відрізняються індивідуальністю. Ми розробили власну методику викладання образотворчого мистецтва, тому роботи наших вихованців вирізняються своєю яскравістю, оптимізмом та неповторністю.

Художня студія «АРТ – Село» є однією з перших організацій, яка запровадила арт-терапію для онкохворих дітей в стаціонарних умовах лікування. Малювання допомагає подолати різні психологічні розлади, недуги, відволіктись від негативних думок та створити свій світ позитивних емоцій.

Виграні гранти та реалізовані проекти:

–         «Донор – дітям», USAID, серпень 2010р.

–         «Школяр – митець», USAID, 2008 р.

–         «Мистецтво заради життя», 2008 р.

–         «Хвиля життя-3», посольство Нідерландів, 2006-2007 рр.

–         «Хвиля життя-2», фонд «Україна 3000», 2005-2006 рр.

–         «Хвиля життя», фонд Soliterre, 2004-2005 рр.

–         «АРТ – Село», Посольство Нідерландів, 2003-2004 рр.

–         «Культурний розвиток талановитих дітей сільської місцевості», МФ «Відродження», 2002-2003 (як художня студія).

Завдяки цим грантам були втілені мистецькі проекти для соціально незахищених дітей.

За зазначений період нашої діяльності ми зібрали велику колекцію художніх робіт різних видів образотворчого мистецтва (комп’ютерна графіка, декоративно-прикладне мистецтво, графіка, живопис), а також роботи дітей з Японії, Америки, Росії, Польщі. Роботи, створені дітьми, є творчою візитівкою Житомирщини.

Перспективою подальшого творчого пошуку є створення дитячої арт-галереї для популяризації мистецтва в соціумі.

контакти

telephone +380930364265, 8 (0412) 331850

logo5   artselo.com.ua

logomail artselo@gmail.com