Набір на лекторій та нетворкінг для журналістів: як писати цікаво і професійно про вразливі групи

 

  Журналістика – сфера з дуже розмитими табу та гнучкими рамками етичних обмежень. Але це не означає, що вони відсутні, чи не варті уваги.

 Тож давайте говорити про етику соціальної журналістики та стандарти медіа в широкому колі професіоналів.

  Чому це важливо? 

Журналісти, що працюють з соціально-конфліктними темами, добре знають, як складно буває знайти формат матеріалу та необхідні слова, аби розповідь вийшла неупередженою і точно зачепила читачів.

«Як тримати баланс у суперечливих темах, де є різні точки зору?»

«Як використовувати журналістські стандарти так, щоб видання не звинувачувала жодна зі сторін?»

Якщо ви неодноразово стикалися з такими складними питаннями – цей курс саме для вас!

Запрошуємо журналісток та журналістів на дводенний лекторій про загальновизнані міжнародні стандарти медіа та етику соціальної журналістики.

  Що я дізнаюсь? 

Обговоримо, як писати про ромів, людей з інвалідністю, ЛГБТ, ВПО та де знаходити цікаві теми для матеріалів щодо цих та інших вразливих груп суспільства.

На учасниць і учасників чекає начитка лекцій і цікава професійна дискусія задля вироблення спільних правил соціальної журналістики. Водночас, формат навчання передбачає можливості для нетворкінгу та глибшого спілкування між учасниками за межами міста.

  Як все відбуватиметься?

Лекторій пройде 20-22 вересня під Києвом. 

Перевага надається журналістам та журналісткам з регіонів.

Проїзд, проживання та харчування – безкоштовні за умов проходження конкурсу. Для участі, будь-ласка, заповніть цю анкету до 8 вересня 2019. 

  Тренерки:

  • Михайлина Скорик – медіа-тренерка та консультантка, співзасновниця агенції MediaMasters з 20-річним досвідом роботи в журналістиці. Зокрема, працювала на телеканалах “1+1”, “Бізнес”, ТРК “Україна”, була головною редакторкою сайту podrobnosti.ua.
  • Таїсія Герасимова – головна редакторка update.com.ua. В журналістиці понад 10 років, працювала як у великих digital-проектах, як ТСН, так і в громадському секторі, медіатренерка.

Захід проводить ГО «Інсайт» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Джерело