Надія Високого

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “НАДІЯ ВИСОКОГО”

ГО «Надія Високого» була створена та офіційно зареєстрована у 2008 році небайдужими жителями Високівської громади. Після об’єднання 5 сіл у Високівську територіальну громаду кількість членів організації склала 51 особу, за принципом рівного представництва всіх населених пунктів нашої громади. Керівний склад та члени ГО працюють на волонтерських засадах.

ВСІ НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСТУПНІ ТУТ

Мета організації: створення сприятливого середовища для стабільного економічного розвитку територіальної громади шляхом самоорганізації та активізації членів громади.

Цільова аудиторія: Мешканці та мешканки Високівської громади, з особливою увагою до дітей, жінок, підлітків, молоді, людей з обмеженими фізичними можливостями, людей поважного віку.

Напрямки діяльності:

 • Впровадження передових практик урядування, громадського активізму та публічних сервісів у громаді.
 • Організація просвітницьких, інформаційних, екологічних, спортивних та інших заходів.
 • Формування партнерств з іншими громадами та ініціативами для спільного розвитку громад.

Результати попередньої роботи:

 • У 2022 році організація активно долучилась до підтримки внутрішньо переміщених осіб та допомоги Захисникам України.
 • У 2022 році було реалізовано проєкт “Жіноче лідерство задля гендерно орієнтованого врядування” в рамках якого було поліпшено рівень надання публічних сервісів з врахуванням принципів гендерно-орієнтованого врядування.
 • У 2022 році наша організація реалізувала проєкт “#РазомДоВисокого” спрямований на посилення соціальної згуртованості нашої громади через спільну роботу по облаштуванню безпечних та належних умов перебування на зупинках громадського транспорту шляхом проведення толоки та інформаційної кампанії #РазомДоВисокого в рамках програми “Активні громадяни” за підтримки Британської ради.
 • У 2021 році було створено в громаді «Центр діалогу», згідно з проєктом «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення безпеки, правосуддя та послуг реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України» за підтримки ПРООН.
 • У 2020 році наша команда реалізувала проєкт “Потурбуємось разом про безпеку одиноких людей похилого віку Високівської ОТГ” спрямований на зниження рівня ризику захворювання COVID-19 шляхом забезпечення засобами індивідуального захисту соціальних працівників/ниць та одиноких громадян Високівської ОТГ в рамках програми “Активні громадяни” за підтримки Британської ради.
 • У 2020 році наша організація реалізувала проєкт “Створення сільського куточку активізму як діалогового майданчика для соціальної згуртованості жителів Високівської ОТГ” спрямований на підвищення соціальної активності та згуртованості жителів Високівської громади шляхом організації та проведення спортивних змаганнях, активного змістовного дозвілля в рамках програми “Активні громадяни” за підтримки Британської ради.
 • У 2020 році ГО «Надія Високого» реалізувала міні ініціативу «Забезпечення якості доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги населенню та посилення технічної спроможності місцевої пожежної охорони» за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні.
 • У 2019 році ми реалізували проєкт «СпільноТвори: Облаштування парку-пам’ятки Високівської громади» за підтримки ГО «Наше Поділля» в партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».
 • Протягом 2017-2019 років у партнерстві з Високівською сільською радою реалізували чотири проєкти за підтримки ПРООН:
  • «Будівництво посадкових безпекових майданчиків для шкільних автобусів в селах Високе, Забріддя, Щеніїв, Гродище Високівської об’єднаної територіальної громади».
  • «Налагодження онлайн – комунікацій між жителями ОТГ, бюро вторинної безоплатної допомоги та поліцією».
  • Створення навчально-тренінгових кабінетів з безпеки в Забрідській ЗОШ І-ІІІступенів та Високівській гімназії.
  • Встановлення системи відео спостереження в культурно освітніх закладах громади.

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ!

nadia.vysokogo@gmail.com 

olgadikynets@gmail.com

+380983979250