Бердичівське відділення МТПЛ

Бердичівське відділення Міжнародного товариства прав людини – місцева організація (робоча група) міжнародної громадської організації “МІЖНАРОДНЕ ТОВАРИСТВО ПРАВ ЛЮДИНИ – УКРАЇНСЬКА СЕКЦІЯ”.

Було зареєстровано 25 червня 2005 року.

Місія організації:

захист прав громадян на життя, на свободу і на особисту недоторканність, а також обстоювання прав людини у таких головних напрямках як рівність перед законом, невтручання в особисте і родинне життя, свобода переконань і вільне виявлення їх, свобода думки, сумління та релігі, свобода шукати, одержувати і розповсюджувати інформацію та ідеї, свобода мирних зборів та асоціацій.

Товариство оприлюднює факти порушення прав людини, виступає на захист жертв таких порушень, сприяє поглибленню правосвідомості громадян і становленню громадянського суспільства, активно співпрацює з органами державної влади різних країн. МТПЛ публікує збірки міжнародних правозахисних документів ООН, Ради Європи, Організації з питань Безпеки і Співробітництва у Європі, огляди про стан з правами людини в окремих країнах, розповсюджує документацію про конкретні випадки порушення прав та свобод громадян.

Товариство фінансується за рахунок приватних осіб, фірм, церковних громад, державних, міждержавних та приватних фондів. Біля 200 тисяч осіб в різних країнах підтримують МТПЛ та беруть участь в його акціях.

контакти

icon  м. Бердичів, вул. Н.Іванівська,25, к.37

telephone  +380(04143)40590   +3809528106-8

logomail pravalud@ukr.net

logo5 Бердичівське відділеня МТПЛ

 

%d bloggers like this: