Молодь обирає життя

Бердичівська міська громадська молодіжна організація «Молодь обирає життя»

Місія організації:
сприяння молодіжному руху в регіоні та залучення молодих громадян в державотворчий процес; створення умов для самореалізацїї молодих людей та їх залучення до вирішення загальносоціальних проблем; налагодження контактів, обмін інформації, співпраця членів організації та органів місцевого самоврядування.

Основні послуги та напрямки роботи:
– представлення прав та інтересів уразливих груп населення;
– формування у молоді орієнтації на здоровий спосіб життя, популяризація спорту і активного відпочинку;
– заснування інтегрованого аматорського театрального колективу «Промінь», який працює методом «Театру вуличного дійства» та «Форум-театру», учасниками якого є представники цільових груп та волонтери;
– створення методичної продукції (просвітницькі програми, буклети, методичні рекомендації) для їх використання педагогічними працівниками у навчально-виховному процесі загальноосвітніх і професійно-технічних закладів;
– проведення кампаній громадянського представництва (адвокасі) з питань правозахисної діяльності;
– надання педагогічних, психологічних, логопедичних консультацій з питань навчання, виховання, розвитку дітей та молоді;
– моніторинг місць несвободи в рамках Національного превентивного механізму.

      Основні досягнення та успішні проекти

Основні досягнення: діяльність організації спеціалізується на представленні прав та інтересів незахищених категорій населення, що дозволяє реалізовувати проекти в антидискримінаційній та антикорупційній сферах, а також правозахисного характеру  – члени організації неодноразово проходили навчання з проведення кампаній громадянського представництва.

Також БМГМО має досвід проведення соціологічних опитувань представників громадськості у різних сферах життєдіяльності, є засновником інтегрованого аматорського театрального колективу «Промінь», який працює за методом «Форум-театру»  та методом «Театру вуличного дійства», має низку друкованих видань методичного та інформаційно-просвітницького характеру.

2014-2016 р. – проект (Кампанія Адвокасі) «Відповідальне ставлення до репродуктивного здоров’я – запорука безпечного життєвого маршруту сільської молоді» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку/USAID.

2013-2014 р.р. – проект «Думай з нами. Думай як ми. Думай краще нас: превентивно-інформаційна кампанія серед випускників професійно-технічних навчальних закладів з питань запобігання торгівлі людьми за фінансової підтримки USAID у партнерстві з фундацією MTV EXIT.

2012-2013 р.р. – проект “Інформаційно-освітня кампанія представництва прав та інтересів соціальних сиріт Бердичівщини” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

2012 р. – проект «Акція толерантності: подолання ксенофобного поводження щодо іноземних громадян в пенітенціарних закладах  Житомирської області» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

2011 р. – проект «Безпечне
працевлаштування: захист правових інтересів молоді на порозі трудової діяльності» (Кампанія Адвокасі) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

контакти

icon м. Бердичів, Житомирська обл.

telephone (04143)4-73-31

logo5  МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЖИТТЯ

logomail tatyana-nosova@yandex.ru