Хоспіс «Святої Олени» Товариства Червоного Хреста

Хоспіс «Святої Олени» Товариства Червоного Хреста (повна назва – Хоспіс «Святої Олени» Товариства Червоного Хреста Ольгинського братства Української православної церкви для онкологічних хворих на базі відділової лікарні станція Коростень).

Це перший в Україні та, до цих пір, єдиний в області хоспис, який відкрили 10 лютого 1997 року в м. Коростень.

Метою хоспісу є забезпечення не тривалості життя, а його якості шляхом забезпечення можливого комфорту існування і застосування ефективної протибольової терапії.

Основні завдання діяльності:

• Підтримка фізичного, духовного, психологічного стану хворого.
• Психологічна підтримка родичів під час хвороби і смерті близьких їм людей.
• Підготовка приречених хворих до потойбічного життя.
• Здійснення таїнств і обрядів для духовних потреб хворих: сповідь, причастя, читання духовної літератури, підтримка священнослужителя і психолога.

Створювався хоспіс та існує виключно на пожертвування, благодійні внески та фінансову підтримку з боку міської ради. У березні 2000 року відкрили філію хоспісу в селі Щорсівка, для жителів району, які найбільш страждають через ліквідацію сільських лікарень, медпунктів і відділень від ст. швидкої допомоги.

На разі послугами Хоспісу та філії скористалися більше тисячі людей, в більшості випадків хворі вмирали. Щоб задовольнити потребу міста та району в хоспісі буде збільшено кількість місць, що вимагає зробити реконструкцію та ремонт приміщень.

контакти

icon м. Коростень, вул. Жіманченко, 46, Житомирська обл.

telephone (04142) 9-20-96

logo5  ХОСПІС «СВЯТОЇ ОЛЕНИ» ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

%d bloggers like this: