Молодь. Жінка. Сім’я

Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я”  зареєстрована 6 червня 2005 року Житомирським обласним управлінням юстиції.

Місія організації:

задоволення та захист інтересів своїх членів шляхом участі у реалізації проектів і програм щодо соціальної, психологічної, трудової та інших видів реабілітації людей з інвалідністю.

Основні завдання  та напрямки діяльності організації:

  • надання консультаційних послуг для людей з інвалідністю та членів їх родин, створення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури міста та області, сприяння та участь у формуванні державної політики по вирішенню соціально-економічних, медичних, творчих та інших актуальних проблем людей з інвалідністю та забезпечення їх прав.

     До складу організації входить 79 оcіб. Членами організації є люди які: пересуваються на інвалідних візках, з палицями, на милицях, лежачі, члени їх родин, люди старшого віку, волонтери організації.

     З травня 2006 року організація є членом Національної Асамблеї Інвалідів України (НАІУ).

     ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» проводить семінари – тренінги для людей з інвалідністю, виконавчої влади та депутатського корпусу, плідно співпрацює з іншими ГО та органами влади.

    Протягом десяти років, влітку, відбувається виїзний десятиденний табір «Школа незалежного життя» смт. Зарічани, Житомирського району, за підтримки Житомирської обласної ради. Завдяки духовним, фізичним вправам і проведеним майстер – класам, члени організації мають можливість перебувати на свіжому повітрі, спілкуватися один з одним та насолоджуватися навколишнім середовищем, навчитись в’язати шпицями та гачком, майстерності декупажу, батику, малюванню по склу. За підтримки Житомирської обласної ради, в рамках реалізації обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області було здійснено 22 виїзних моніторингів по області, що сприяло покращенню життєдіяльності маломобільної групи населення (людей з інвалідністю, людей старшого віку).
ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю та членів їх родин. Протягом 2015 року за підтримки ТОВ «Монсанто Україна» було створено п’ять пілотних майстерень для людей з інвалідністю, що надало можливість бути реалізованим людям різного віку. Нещодавно у селі Почуйки, Попільнянського району, за підтримки Фонду Східна Європа, був реалізований проект “Створення центру активної адаптації для людей старшого віку”. Було створено чотири робочі місця для отримання людьми старшого віку послуг: перукаря, манікюрниці, швачки, інтернету, караоке – клубу.
У співпраці з Програмою “Здоровя жінок України”, Житомирською міською та обласною радою, було закуплено три гінекологічних крісла трансформери з кольпоскопом, стерилізатором та підігрівом інструментів. Це надало можливість гідно отримати якісні медичні послуги жінкам з інвалідністю, всім жінкам.

контакти

icon  м. Житомир, вул. Театральна, 17/20, кім. 119

telephone  +380677672121, 8 (0412) 474443

logo5  Молодь. Жінка. Сім’я

logomail zhogoli@rambler.ru