Нитка Аріадни

Володарськ-Волинська районна благодійна громадська жіноча організація з соціально-психологічної допомоги жінкам та їх сім’ям «Нитка Аріадни» була створена створена у 1998 році, хоча офіційно зареєстрована у 2001 році (Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації №1 від 20 травня 2001 року).

Цілі організації: Здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання соціально-психологічної, правової, інформаційної, а також матеріальної та фінансової допомоги жінкам та їх сім’ям, малозабезпеченим і знедоленим прошаркам населення; організація заходів оздоровчого, екологічного, освітнього та культурного характеру.

Цільова аудиторія: Діяльність БГЖО «Нитка Аріадни» спрямована на людей різних вікових категорій, дітей, підлітків, молодь, людей з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку.

Організація працює в межах Володарсько-Волинського району Житомирської області.

 Напрямки діяльності:

  • Консультування, надання психологічної, медичної, соціальної, педагогічної допомоги жінкам, що потрапили у кризову ситуацію.
  • Організація культурно-масових заходів різної тематики, виставок художньо-прикладного мистецтва, екскурсій, круглих столів, екологічно спрямованих заходів.
  • Впровадження міжнародних новітніх навчальних програм у школах району, спрямованих на формування у дітей навичок здорового способу життя.

Результати попередньої роботи:

У 2004-2005 роках було успішно реалізовано проект, спрямований на залучення жінок Володарсько-Волинського району до активної громадської діяльності та набуття ними лідерських навичок. Проект реалізовано за кошти Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

У 2005 році було реалізовано міні-проект, що фінансувався фондом Стефана Баторія та був наданий БГЖО «Нитка Аріадни» через Житомирський Обласний Центр Молодіжних Ініціатив – «Школа активного громадянина». Результатом проекту було створення трьох громадських організацій на базі загальноосвітніх закладів району та видання буклету «Порядок утворення і діяльність молодіжних та дитячих громадських організацій».

Організація у співпраці з відділом освіти райдержадміністрації брала безпосередню участь у проекті Житомирського Обласного Центру Молодіжних Ініціатив та Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Молодь за права дітей».

У 2005 році голова організації за підсумками традиційного в районі конкурсу «Жінка року» була визнана кращою в номінації «Громадський діяч»

контакти

icon 12101, смт. Володарськ-Волинський, Житомирська обл.

telephone +380972514687

logo5  НИТКА АРІАДНИ

logomail ariadna0915@ukr.net

%d bloggers like this: