Перспектива

Житомирська обласна громадська організація “Перспектива” зареєстрована 28 грудня 2006 року Житомирським міським управлінням юстиції.

Місія організації:

Люди, яким певним чином була близька проблема наркоманії вирішили організувати громадську організацію, яка б допомагала людям з подібними проблемами.

Основні завдання  та напрямки діяльності організації:

Житомирська обласна громадська організація «Перспектива» розпочала свою роботу у 2005 році, а у 2006 була офіційно зареєстрована. З початку створення та на даний час директор, члени та працівники організації активно працюють над розширенням, удосконаленням, розробкою нових проектів, розширенням сфер послуг, залученням нових працівників та партнерів. З 2008 року за підтримки «Міжнародного Альянсу з ВІЛ / СНІД в Україні» реалізує проекти профілактики ВІЛ-інфекції, спрямовані на такі уразливі групи, як:
• Споживачі ін’єкційних наркотиків (СІН)
• Жінки комерційного сексу (ЖКС)
• Пацієнти замісної терапії
• Люди, що знаходяться в місцях позбавлення волі
• Діти вулиці
На базі ГО “Перспектива” проходять практику студенти ЖДУ імені І.Франка (соціальні педагоги, психологи), які ознайомлюються з практичною роботою, приймають участь у дослідженнях і в роботі проектів.
У навчальних заклад (школах, ПТУ, ВУЗах) представники організації проводять інформаційно-профілактичні лекції/заняття з тематики (профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДУ, туберкульозу).
В даний період часу організація має 48 працівників, які працюють в п’яти містах Житомирської області, а саме: м. Житомир, м. Бердичів, м. Коростень, м. Новоград-Волинський, м. Коростишів.

контакти

icon 10014, м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 32

telephone +380679902832, 8 (0412) 340512

logo5   Перспектива

logomail perspektive2006@mail.ru