НИТКА АРІАДНИ

БЛАГОДІЙНА ГРОМАДСЬКА ЖІНОЧА ОРГАНІЗАЦІЯ “НИТКА АРІАДНИ”

БГЖО «Нитка Аріадни» була створена створена у 1998 році, хоча офіційно зареєстрована у 2001 році (Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації №1 від 20 травня 2001 року).

ВСІ НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСТУПНІ ТУТ

Цілі організації: Здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання соціально-психологічної, правової, інформаційної, а також матеріальної та фінансової допомоги жінкам та їх сім’ям, малозабезпеченим і знедоленим прошаркам населення; організація заходів оздоровчого, екологічного, освітнього та культурного характеру.

Засадничі принципи та цінності нашої організації:
1. Недискримінація за будь-якою із можливих ознак.
2. Відкритість до інакшості та інновацій.
3. Взаємовідповідальність та взаємоповага.
4. Постійне особистісне та професійне зростання на основі концепції long life learning.
5. Розвиток і посилення громади.

 

Цільова аудиторія: Діяльність БГЖО «Нитка Аріадни» спрямована на людей різних вікових категорій, жінок, дітей, підлітків, молодь, людей з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку.

 

Напрямки діяльності:

 • Консультування, надання психологічної, медичної, соціальної, педагогічної допомоги жінкам, що потрапили у кризову ситуацію.
 • Організація культурно-масових заходів різної тематики, виставок художньо-прикладного мистецтва, екскурсій, круглих столів, екологічно спрямованих заходів.
 • Впровадження міжнародних новітніх навчальних програм у школах району, спрямованих на формування у дітей навичок здорового способу життя.

Результати попередньої роботи:

 • У 2004-2005 роках було успішно реалізовано проект, спрямований на залучення жінок Володарсько-Волинського району до активної громадської діяльності та набуття ними лідерських навичок. Проект реалізовано за кошти Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».
 • У 2005 році було реалізовано міні-проект, що фінансувався фондом Стефана Баторія та був наданий БГЖО «Нитка Аріадни» через Житомирський Обласний Центр Молодіжних Ініціатив – «Школа активного громадянина». Результатом проекту було створення трьох громадських організацій на базі загальноосвітніх закладів району та видання буклету «Порядок утворення і діяльність молодіжних та дитячих громадських організацій».
 • Організація у співпраці з відділом освіти райдержадміністрації брала безпосередню участь у проекті Житомирського Обласного Центру Молодіжних Ініціатив та Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Молодь за права дітей».
 • У 2005 році голова організації за підсумками традиційного в районі конкурсу «Жінка року» була визнана кращою в номінації «Громадський діяч».
 • Члени і членкині з дня заснування займаються волонтерською роботою з допомоги одиноким людям, жінкам, що потрапили в складні життєві обставини, людям з обмеженими фізичними можливостями та іншим незахищеним верствам населення, співпрацючи з осередком Червоного Хреста, освітніми закладами, органами місцевого самоврядування, займаючись благодійністю та організовуючи просвітницькі заходи.
 • У 2015 році БГЖО «Нитка Аріадни» виступила ініціатором і співорганізатором проведення в Іршанську семінару-тренінгу «Толерантність і профілактика крос-культурних конфліктів. Життя на новому місті – переваги та виклики» в рамках проекту «Налагодження системи відновлення психічного здоров’я та соціальної адаптації переселенців у Житомирській області в місцях їхнього компактного проживання» програми Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» «Підтримка внутрішньо переміщених осіб в Україні» та за фінансової підтримки UniСredit Bank Україна.
 • В 2015-2017 роках було реалізовано проєкт «Активне життя на пенсії – запорука здоров’я та активного довголіття» за підтримки Фонду Східна Європа, який частково продовжує діяти і по сьогодні.
 • У 2019 р. ми реалізовували проєкт «Душі не старіють» по організації соціокультурного міжпоколіннєвого діалогу разом з ансамблем жінок поважного віку “Свічадо” та дитячою студією танцю “Феєрія” в селах Хорошівської громади. Крім того, у партнерстві з іншими ГО було реалізовано 7 проєктів переважно феміністичного спрямуваня.
 • У 2020-21 р. – реалізація проектів «Школа Рівних» (школа гендерної рівності для педагогинь та старшокласниць) та «Знай! Умій! Дій!» (Школа для депутаток/ів Хорошівської селищної ради) за підтримки в рамках мікрофінансування жіночих ініціатив в Житомирській області в межах проєкту «Просування участі жінок в політиці та посилення рівних можливостей в Житомирській області» ГО «Інститут Креативних Інновацій» завдяки щедрій підтримці британського народу через Департамент міжнародного розвитку Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування.
 • У 2022 р. – старт проєкту «Школа Рівних 2.0» за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради.

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ!

nytka.ariadny.ngo@gmail.com 

galinaminialuk@gmail.com

+380972514687

 

%d bloggers like this: