Ось так нетипово, але по суті, можна неформально окреслити зміст семінару-тренінгу для журналістів з Житомирської, Рівненської та Волинської областей, що відбувся нещодавно у Рівному. На цьому заході, що отримав назву «Як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені» побували і представники Громадського Ресурсу Полісся.
Лейтмотивом експертних висловлювань всього тренінгу можна вважати той факт, що при правильному підході, сфера ЖКГ може бути не тільки беззбитковою, а й прибутковою. Проте для такого результату треба прикласти зусиль, хоча й це цілком реально в сучасних умовах.
Сьогодні читачеві деколи непросто зорієнтуватися в інформаційному полі, сповненому не завжди достовірних суджень, а то і відвертих спекуляцій. Учасники заходу отримали компетентну неупереджену інформацію від експертів про механізми державної підтримки населення в умовах реформування тарифної сфери. А також, про дієві шляхи підвищення рівня енергоефективності та реального зниження витрат домогосподарств на енергоресурси, – зазначив Олексій Погорєлов, один із організаторів заходу, очільник Української Асоціації видавців періодичної преси.
Також експертами було розвіяно найбільш поширені міфи про субсидії. Пропонуємо вашій увазі ТОП-10 таких міфів і правду про них.
А якщо Ви більш детально зацікавились тематикою отримання субсидій та підвищення енергоефективності власної оселі, то тоді Вам варто завантажити архів матеріалів про субсидії і енергоефективність за цим посиланням: завантажити та підписатись на основлення сайту teplo.gov.ua.
І, на останок, пропонуємо Вам найбільш точне пояснення всіх міфів і реальних фактів про нарахування субсидій від експерта, консультанта Світового банку Валентини Войтенко.
Захід відбувся в рамках серії навчально-просвітницьких заходів для журналістів, який проводиться за сприяння Представництва Світового банку в Україні в рамках надання технічної допомоги за участі «Програми допомоги в управлінні енергетичним сектором», або англ. мовою – ESMAP.