Перші щасливчики проекту підтримки самозайнятості ВПО та місцевих громад вже отримують обладнання, яке допоможе втілити їм їхні бізнес-ідеї, – повідомляє Фонд громади Житомира.
Бізнес-плани захистили 113 учасників проекту, всього було 115 осіб попередньої тренігової програми. Захист проходив у Житомирі 1-2 лютого та 13-14 лютого 2017 року за участі фахівців Представництва МОМ в Україні та Фонду громади Житомира.
Станом на 16 лютого 2017 року позитивні відповіді отримали 30 учасників проекту, інші – чекають на рішення від відбіркової комісії, які приймаються у Києві. Троє учасників проекту вже отримали обладнання.
Підтримано такі сфери діяльності, як: сільське господарство, ювелірні послуги, зварювальні роботи, монтажні та ремонтні роботи систем опалення та водовідведення, агротуризм, будівельні послуги, обслуговування електронних виробів, клінінгові послуги, дефектологічна та логопедична корекція та ін.
«Даний проект надає можливість отримати радість та впевненість у завтрашньому дні. Я можу заробляти гроші для себе, своєї родини та держави. Якби я не став учасником проекту та не отримав обладнання, то довелося б два роки накопичувати гроші для оновлення та покращення послуг з ремонту техніки», – каже Олександр Рудзей, батько чотирьох дітей, який отримав обладання для ремонту електронної техніки (нагрівач для розслоювання сенсорів та ін.).
«Я з дитинства маю хоббі все розкладати, але складати назад деталі у вірній послідовності назад у мене не виходило, це давало мотивацію удосконалюватись», – розповідає Олександр.
Про проект чоловік дізнався від друзів і відразу прийшов реєструватись на участь. Каже, що коли прийшов до офісу Фонду громади Житомира його невпевненість відразу розвіялась, адже його зустрів дружній колектив організації, який роз’яснив всі тонкощі програми.
Для довідки: Проект підтримки самозайнятості ВПО та місцевих громад на Житомирщині здійснюється Фондом громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).