12 Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів

Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини” запрошує активну молодь до ХІІ Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів!

Школа, яку організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки програми USAID “Права людини у дії” цього року проходитиме з 8 по 15 серпня в Освітньому домі прав людини в Чернігові.
Протягом 8 днів учасники підвищать обізнаність про права людини та механізми їх захисту, навчаться помічати їх та їх порушення у повсякденному житті, підвищать розуміння толерантності та недискримінації, навчаться планувати ефективну діяльність у сфері прав людини.
Для участі у відборі до Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів Вам необхідно не пізніше 30 червня:
I) заповнити реєстраційну анкету онлайн за адресою:http://edu.helsinki.org.ua/zajavka/ (обов’язково поставте галочку навпроти назви Школи вгорі сторінки). Зверніть увагу: для отримання доступу до форми заявки необхідно спочатку зареєструватися на сайтіhttp://edu.helsinki.org.ua/user/register та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти.
II) Записати коротке відеозвернення (від 1 до 3 хвилин) на тему «Три причини, чому саме я маю стати учасником Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів 2016» і викласти його у відеохостинг Ютуб або файлообмінник (ex.ua), а посилання скопіювати в графу «Додаткове завдання» в анкеті учасника. Назва відео має бути в форматі Прізвище ім`я_ Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів.

13403858_1813036008927785_2022240843745831649_o


Приклад відеовізитівки: https://www.youtube.com/watch?v=jbHXjvez9i0, креативність заохочується!
Для монтажу відео можете використовувати програму «Movavi Video» або «ВидеоМОНТАЖ», або будь-яку зручну для Вас.
Звертаємо Вашу увагу, що кандидатура вважається зареєстрованою, а інформація прийнятою до участі у конкурсі, якщо протягом 3 днів Ви отримали підтвердження.
Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати 15 липня 2016 року.

Слідкуйте за новинами на сайті edu.helsinki.org.ua. У нас для вас ще багато сюрпризів!

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв’язатись з організаторами rozumiemopravaludyny@gmail.com або з координатором kobenko.alina@gmail.com Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *