16-Й ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР “ФАНДРЕЙЗИНГ. АБО ДЕ БРАТИ РЕСУРСИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦЇ СВОЄЇ ІДЕЇ”

  ГО “Інститут Креативних Інновацій” запрошує усіх успішних жінок на 16-у фахову майстерню у форматі Відкритого Простору в рамках програми «Просування участі жінок в політиці та протидія сексизму в Житомирській області», що відбудеться в суботу 22 грудня 2018 року об 11:00 у арт-просторі «Gnatyuk Art Center» (м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 20).

Цього разу зустріч буде присвячена питанню де взяти ресурси на вітлення своєї ідеї.

  Модеруватиме зустріч запрошена експертка Жанна Соловйова (Голова правління МГО “Сучасний формат” та Фонду громади Житомира, громадська діячка та бізнес-тренерка).

  З 2018 р. – директорка Хабу із розвитку організацій громадянського суспільства у Житомирській області (діє за підтримки ПРООН). 2017 р. – радниця із регіонального розвитку проекту U-LEAD. 2015 р. – сертифікований тренер за програмою Civil Society. Dialog for a Progress. У 2014 році стала сертифікованим тренером за програмою навчання з прав людини Ради Європи (Human Rights Education (ToTHRE), Budapest, Hungary). Закінчила у 2013 році Українську Школу Політичних Студій та є членом Асоціації випускників УШПС. 2012 р. – випускниця програми «Відповідальне лідерство» АСПЕН-Україна (6-ий випуск) та з 2014 р. член Асоціації випускників АСПЕН-Україна.

  УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА, АЛЕ МОЖЛИВА ТІЛЬКИ ЗА УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗАХІД!

Просимо Вас зареєструватись у формі нижче ↓↓↓

16-й Відкритий Простір “ФАНДРЕЙЗИНГ. Або де брати ресурси для реалізацї своєї ідеї”

  Захід здійснюється завдяки щедрій підтримці британського народу через Департамент міжнародного розвитку Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування. Погляди організаторів не обов’язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності

Джерело: https://kreativ.im/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *