Академія Жіночого Лідерства

ПЛАНУЄТЕ БАЛОТУВАТИСЯ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ І ХОЧЕТЕ НАВЧИТИСЯ БУДУВАТИ УСПІШНУ ВИБОРЧУ КАМПАНІЮ? ЦЯ МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ВАС. 

Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує жінок-лідерок та активісток взяти участь в Академії Жіночого Лідерства. 

Ви – лідерка, яка не стоїть осторонь життя громади, маєте бажання бути залученою до прийняття рішень, плануєте взяти участь у місцевих виборах, але відчуваєте, що вам не вистачає практичних знань. Ми допоможемо вам підготуватися до успішного проведення виборчої кампанії. Запрошуємо на навчання до Академії Жіночого Лідерства (АЖЛ). Шість днів інтенсивної роботи, і ви матимете необхідні практичні знання та вміння і, безумовно, перевагу над іншими кандидатами/ками.

 • Техніки спілкування та залучення виборців,
 • розробка стратегії кампанії,
 • створення основних повідомлень виборчої кампанії,
 • техніки публічних виступів та робота зі ЗМІ,
 • створення  іміджу кандидатки,
 • як працювати з інформаційними атаками та психологічним насильством щодо політично активних жінок,
 • основні принципи фандрейзингу виборчої кампанії,
 • інструменти мережування та об’єднання зусиль жінок-лідерок для відстоювання прав жінок.

Ці та інші теми розкриють для Вас досвідчені експертки з жіночого лідерства, виборчого законодавства і стратегій проведення виборчих кампаній.

Про навчання:

Три Академії жіночого лідерства проходитимуть у період з червня по вересень 2020 року.  Три групи жінок-лідерок з усіх областей України навчатимуться протягом 6 днів в режимі онлайн у форматі 3+3 дні з перервою в тиждень. Робочий день тренінгу – це 4 години інтерактивного навчання, включно з технічними перервами.

Участь в Академії жіночого лідерства є безкоштовною.

Навчальні модулі поєднують теорію та практичні вправи, тести, домашні завдання, що допоможуть учасницям закріпити отримані знання для підготовки і проведення виборчої кампанії. Додатково випускниці Академії візьмуть участь у менторській програмі – отримають індивідуальну підтримку жінок-лідерок, досвідчених у виборчій тематиці.

Про дати тренінгів АЖЛ відібрані учасниці будуть повідомлені додатково. 

Вимоги до кандидаток:

 • жінки віком від 18 років, громадянки України, які мають намір взяти участь у місцевих виборах у жовтні 2020 року (перевага надаватиметься жінкам, які проживають у  сільській місцевості та/або відносяться до  мало представлених у політиці груп: внутрішньо переміщені жінки; представниці етнічних громад; ветеранки АТО та ООС; жінки з інвалідністю; представниці спільноти ЛГБТІК+; жінки, які живуть з ВІЛ тощо);
 • лідерський потенціал та бажання реалізувати його в громадському та політичному житті;
 • згода приділити час та увагу навчанню, брати участь в усіх запланованих в рамках АЖЛ заходах (тренінгах та менторській програмі). 

Технічні вимоги для навчання:

 • доступ до мережі Інтернет;
 • наявність персонального комп’ютера/планшета;
 • встановлений додаток ZOOM;
 • облаштоване місце для продуктивного навчання (окрема кімната або відокремлене робоче місце). 

Для участі у тренінгах Академії жіночого лідерства необхідно:

 • заповнити анкету онлайн за посиланням: http://ukr.wf/3g;
 • надіслати резюме;
 • надіслати мотиваційний лист, що містить відповіді на запитання «Чому я хочу взяти участь в Академії жіночого лідерства? Що допоможе мені у проведенні передвиборчої кампанії?» (не більше однієї сторінки).

Резюме, мотиваційний лист, а також запитання просимо надсилати координаторці Проєкту АЖЛ Олені Кисельовій за адресою o.kyselyova@uwf.org.ua. В темі листа просимо вказати «Ваше Прізвище_ Академія жіночого лідерства».  

Кінцевий термін заповнення анкети та подання документів – 22 червня 2020 року.  У конкурсі візьмуть участь лише ті учасниці, які подадуть повний пакет вказаних документів.

Про результати відбору експертної комісії буде повідомлено 30 червня 2020 року.

Довідкова інформація: 

            Український Жіночий Фонд (далі – УЖФ) – міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році. УЖФ надає фінансову, інформаційну і консультативну підтримку організаціям громадянського суспільства з України, Молдови і Білорусі. Місія УЖФ – допомогти жінка-лідеркам та організаціям громадянського суспільства, зокрема жіночим, відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, брати участь у процесах прийняття рішень на різних рівнях, посилювати увагу громадськості до питань різноманітності та ґендеру та досягати ґендерної рівності, справедливості та реалізації людських прав. 

            Національний Демократичний Інститут (далі – НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. З часу свого заснування в 1984 році НДІ та його місцеві партнери працюють задля підтримки і зміцнення демократичних інститутів та практик, забезпечення проведення чесних виборів, залученню громадян до суспільних процесів, а також сприяють відкритості та прозорості влади.

Інфографіка

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *