Безкоштовний курс UI/UX дизайну українською

Для тих хто цікавиться дизайном, або хоче опанувати нову професію UI/UX дизайнера з’явилась гарна можливість! У відкритому доступі на безкотовній основі та українською мовою.

Курс розробив дизайнер та волонтер Тарас Шипка. Він складається з 26 уроків, сесії питань-відповідей та прикладів конкретних кейсів. Крім того на каналі автори ви знайдете багато корисних відео про графічний дизайн та роботу з різними програмами.


Довідково. UI/UX дизайнер — це креативний фахівець, який проектує призначені для користувача інтерфейси. UI і UX — це два різних сторони дизайну, але частіше за все завдання по обох напрямках тісно пов’язані між собою, а тому їх робить один універсальний фахівець. Така професія має довгу історію. Будь-яке налаштування зовнішнього вигляду товару (упаковка, ергономічність, зовнішня реклама) можна назвати UI/UX-дизайном, адже з його допомогою кінцевий продукт стає зручним для покупця. Різниця тільки в одному — сучасні UI/UX дизайнери використовують сучасні інструменти.

Як правило, UI-дизайнер працює в дуеті з UX-ом, але за останніми тенденціями обов’язки обох співробітників стала виконувати одна людина — UI/UX дизайнер. UI («User Interface») — «призначений для користувача інтерфейс», а UX («User experience») – це «досвід користувача». UI-дизайнер відповідає за візуалізацію додатку, роблячи його зручним і функціональним. Щоб продукт з комфортом візуально сприймався користувачем, фахівець UI відповідає за підбір форм, кольорів та інших параметрів. Що стосується UX-дизайнера, він більшою мірою відповідальний за функціональність дизайну. У підсумку: додатком легко і зручно користуватися.

 


Технічна порада.

Щоб переглянути всі відео:

1️⃣ Натисніть на кнопку “Список відтворення” у правому верхньому кутку 

2️⃣ Оберіть необхідний урок із курсу і натисніть на нього

© Всі права на представлені відео (уроки, курси) належать авторам та надаються для ознайомлення за моделлю “Як є” (As is). Відповідальність за коректний зміст та належне використання належить виключно авторам. Редакція відповідальності за зміст контенту та його неналежне використання не несе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *