Конкурс відеоробіт в спеціальній номінації «Місцеве самоврядування – це ми!»

Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» спільно з Радою Європи оголошують відкриття конкурсу відеоробіт в спеціальній номінації «Місцеве самоврядування – це ми!».

На конкурс до 30 червня приймаються відеороботи тривалістю до 15 хвилин, які створені у 2015-2016 роках авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо, або у співпраці з ними, та розповідають про місцеве самоврядування у громадах, в Україні та світі, принципи його функціонування, європейські стандарти, здобутки, кращі практики й досягнення органів місцевого самоврядування та громадян, що роблять села, селища, міста й регіони нашої країни більш охайними, затишними, красивими, а життя у них більш комфортним та заможним.

Призовий фонд номінації «Місцеве самоврядування – це ми!»:

  • 1 Місце: Диплом, Кубок, візит 4 авторів роботи-переможниці до штаб-квартири Ради Європи (м. Страсбург, Франція);
  • 2 Місце: Диплом, візит 3 авторів кращої роботи до штаб-квартири Ради Європи (м. Страсбург, Франція);
  • 3 Місце: Диплом, візит 2 авторів кращої роботи до штаб-квартири Ради Європи (м. Страсбург, Франція);
  • Приз глядацьких симпатій: студія – володар призу отримає електронні ґаджети з логотипом Ради Європи.

Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.

Для участі у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» необхідно до 30 червня 2016 року надіслати на адресу оргкомітету фестивалю «Дитятко» (електронна пошта: fest@dytiatko.org.ua; або поштова адреса: вул. Сумська, 64, кімн. 96, м. Харків, Україна, 61002):

  • заповнену заявку учасника фестивалю;
  • конкурсну роботу у форматі MPEG-2 або AVI (додаток 1 до Заявки учасника фестивалю);
  •  матеріали для каталогу: коротку анотацію на роботу; відомості про авторів; фото авторів та 3 кадри з конкурсної роботи у форматі JPG або JPEG з роздільною здатністю зображень 200-300 dpi (додаток 2 до Заявки учасника фестивалю).

Детальніше: http://bit.ly/1T7tpGR

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *