Навчання у США для лідерів і лідерок місцевих громад

9 жовтня офіційно відкрилась реєстрація на участь у Програмі спільних рішень для лідерів і лідерок місцевих громад на стажування у США в 2021-2022 роках.

Програма спільних рішень (The Community Solutions Program, CSP) – це річна програма професійного розвитку для людей, що працюють над покращенням своєї місцевої громади, вирішуючи такі глобальні виклики, як гендерна рівність, захист навколишнього середовища, підзвітність уряду та розширення прав і можливостей молоді, – повідомляє 50%.

Програма дає можливість познайомитись з лідерами з інших країн, які розробляють креативні рішення найбільш актуальних питань сьогодення, а також надає:

Чотиримісячну стипендію в Сполучених Штатах;

Інститут лідерства громади: програма підготовки лідерів, спрямована на зміцнення їх лідерських та управлінських навичок. Інститут включає особисті тренінги, онлайн-курси, професійний коучінг та нетворкінг;

Розробка ініціатив: перебуваючи в США стипендіанти Community Solutions розробляють та планують ініціативу чи проект розвитку громади. Повернувшись додому, вони втілюють ці проекти в життя.

Аплікаційну форму, а також детальну інструкцію щодо її заповнення можна завантажити за посиланням.

Вимоги до аплікантів передбачають вікові обмеження від 25 до 38 років.

Дедлайн подачі заявки 28 жовтня.

Якщо після перегляду інструкцій із подання заявки у вас виникли додаткові запитання, надішліть їх на електронну адресу cspapply@irex.org.

Програма фінансується Держдепом США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *