Доброта – єдиний одяг, який не зношується!

   Акція з такою незвичною назвою стартувала у Інклюзивному залі Обласної бібліотеки. Суть цієї акції і проста, і важлива водночас.

    Усіх небайдужих до питання суспільства рівних можливостей для людей з особливими потребами просять підтримати проведення майстер-класів для особливої молоді. Зробити це дуже просто – потрібно принести непотрібні ґудзики та намистинки до Інклюзивного залу за адресою: м. Житомир, вул. Новий бульвар, 4 – Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича (сектор «Інклюзивний читальний зал»).

     Триватиме акція до 31 січня.

    Як зазначає Юлія Мельник, завідувачка сектором “Інклюзивний читальний зал”:

pokotyloВ інклюзивній арт-майстерні постійно проводяться майстер-класи для особливої молоді, спрямовані на творчий розвиток, самореалізацію та самозайнятість. На разі ми стикнулись з проблемою забезпечення цих занять матеріалами, і подумали, що небайдужа громадськість зможе допомогти. Оскількибібліотека не має можливості це забезпечити, та й узагальнено це виходить значна сума. А для кожного з нас віддати непотрібні ґудзики та намистинки – це не тільки позбавити власну шафу непотрібних речей, а й зробити добру справу!

Громадський Ресурс Полісся закликає всіх небайдужих підтримати акцію!

15493347_1274049395970128_8483014648722895013_o

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *