У нашому житті кордони виконують не лише політично-адміністративну функцію. Ідейні, культурні, релігійні, суспільні та мовні відмінності можуть творити кордони, які підсилюють наявні поділи і часто ослаблюють будь-яку форму діалогу “поза кордонами”. Люди творять кордони, і люди можуть їх подолати. Соціальне виключення через стереотипи, психічні хвороби та фізичні каліцтва, дискримінація мігрантів, біженців, етнічних і сексуальних меншин, а також крайній націоналізм, нові міжетнічні конфлікти і війни, творять невидимі кордони, що розділяють людей.
Вже втретє ми організовуємо семінар “Долаючи кордони” разом та для молоді з Німеччини, Польщі та України задля об’єднання людей поза кордонами, подолання стереотипів і зміни перспектив під час транснаціональної подорожі поїздом з Берліну через Варшаву до Львова.
Чи хотіли би Ви поговорити про кордони, що впливають на Вас, разом із молоддю з Німеччини, Польщі та України? Чи хотіли би Ви порозважати над значенням кордонів у суспільстві під час подорожі поїздом по цих країнах? Чи цікавлять Вас трансдисциплінарні та міжкультурні питання, пов’язані із Німеччиною, Польщею та Україною?
Приєднуйтеся до подорожі поїздом із Берліна через Варшаву до Львова 16 – 25 вересня разом з іншими учасниками з Польщі та Німеччини, щоб поєднувати людей поза кордонами, подолати стереотипи і змінити погляди.
Якщо Ви з України, Вам 18-23 років, і Ви добре володієте англійською, подавайте на адресу klasterinukraine@gmail.com резюме на одну сторінку (CV) та текст (до 500 слів), креативне відео (до 2 хв.), аудіозапис чи презентацію про подолання кордонів у Вашому щоденному житті, що покаже Вашу мотивацію та найкраще висвітлить Ваш ентузіазм і вміння!
Усі аплікаційні матеріали (резюме,текст/відео/презентацію/аудіозапис) приймаються до розгляду англійською мовою.
Подавати заявки до:
31 липня, 2016 р.
Місце і дати проведення:
16 вересня – 25 вересня, 2016 р. – Берлін, Варшава, Львів.
За докладнішою інформацією звертайтеся до ГО “Кластер” за адресоюklasterinukraine@gmail.com або відвідайте офіційну сторінку проекту за адресою http://moving-borders.org/ та сторінку у соцмережі Facebook.
Для учасників з України організатори забезпечують отримання візи, покриють кошти проїзду, перебування на воркшопі та виготовлення візи.
Незважаючи на повне покриття витрат, учасники сплачують внесок у розмірі 15 євро.
Проект реалізовано у рамках програми “Європейці за мир” за підтримки Фундації “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ).
Організатори воркшопу: Citizens of Europe e. V. у співпраці з Європейською академією у Берліні Польською фундацією Шумана і ГО “Кластер”.
Джерело: