Як Бердичівські активісти “одичавіли” з користю

Саме таким незвичним способом активісти та активістки БМГМО «Молодь обирає життя» на цілий тиждень з 1 по 7 липня стали учасниками Енергетичного Майстер-класу проекту ЛІНК, який пройшов у незвичному форматі – дикий кемпінг.

Енерджайзер кемп — наметовий табір, який об’єднує людей для навчання, спілкування, та захисту заповідних берегів Південного Бугу.

Табір розташувався у Національному Природнньому Парку “Бузький Гард”… Саме там, безпосередньо включаючись у природнє середовище, ми знайомились з екологічними рухами в Україні та енергозберігаючими технологіями. Небайдужі активісти, митці та дослідники поділяться своїми знаннями та уміннями з учасниками табору та разом вступляться за збереження древньої природи національного парку.

Бузький Гард – одне з 7 природних чудес України та унікальна пам’ятка історії часів козацької доби, центр Буго-Гардівської паланки Війська Запорізького. Неповторна природна краса, багатство біорізноманіття та унікальність культурної спадщини утворили тут справжнє українське диво. В це місце закохуєшся одразу і хочеш повертатися сюди знову і знову!

Велике і сильне враження залишилося від участі у таборі: змінились деякі уявлення про світ, про природу, про себе…, – зазначила лідерка групи, очільниця БМГМО “Молодь обирає життя” Тетяна Носова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *