DRL: Конкурс проектів для просування свободи Інтернету в Україні

  Бюро з питань демократії, прав людини і праці Державного департаменту США  оголошує відкритий конкурс для організацій, зацікавлених у поданні проектних заявок на розвиток свободи Інтернету в Україні

  DRL (Бюро з питань демократії, прав людини і праці – авт. prostir.ua) підтримає проекти, які допоможуть розвитку відкритого, надійного і безпечного Інтернету, а також забезпечать вільний потік інформації онлайн. Програма повинна акцентувати на проблемі поєднання принципів свободи слова із потребами національної безпеки.

 Нова програма сприятиме свободі слова в Інтернеті в Україні, об’єднуватиме експертів технічної сфери, юристів, представників громадянського суспільства, медіа й приватного сектору, посилюватиме взаємодію між секторами щодо боротьби із загрозами свободі Інтернету тощо.

  Програма має зосередитися на консенсусі зацікавлених сторін в Україні щодо свободи висловлення думок під час конфлікту, зокрема щодо вирішення питань самоцензури, а також перетину між питаннями національної безпеки й свободи слова в Інтернеті.

 Програма повинна поєднувати зусилля вітчизняних активістів у просуванні свободи в Інтернеті та міжнародних експертів.

  Заходи програми можуть включати:

  • адвокацію та навчання для місцевих активістів громадянського суспільства та фахівців з питань свободи Інтернету;
  • розбудову та/або посилення міжсекторних коаліцій;
  • організацію заходів, форумів та інформаційних кампаній для промоції кращих міжнародних практик, пов’язаних із підтримкою свободи слова та прав людини в Інтернеті;
  • аналіз чинного законодавства, проектів законів та політик, пов’язаних з питаннями свободи Інтернету в сучасних умовах;
  • участь у ефективних інформаційних кампаніях в країні та на міжнародному рівні.

  Крім того, програма повинна надати зацікавленим сторонам допомогу у сфері цифрової безпеки та заохотити до впровадження найкращого досвіду в галузі цифрової безпеки, спираючись на успішні досягнення попередніх програм.

  Програма триватиме від одного до трьох років. Бюджет проекту –  в розмірі від 500 тисяч до $1,180,500.

  Вимоги і детальна механіка процесу подання – вказано на сторінці DRL

Останній строк подання заявок на “DRL Promoting Internet Freedom in Ukraine,” funding opportunity number “SFOP0005589.”: 23 квітня  2019 р.

Notice of Funding Opportunity (NOFO): DRL Promoting Internet Freedom in Ukraine

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *