Дистанційний курс «Управління проектами місцевого розвитку»

 Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує про початок зарахування на курс дистанційного навчання «Управління проектами місцевого розвитку – 8».

   Дедлайн реєстрації: 5 листопада 2018 року.     

  “Управління проектами місцевого розвитку” – це  найпопулярніший курс серед учасників Спільноти практик.

  Метою навчання є набуття знань та оволодіння техніками та методами управління проектами для реалізації стратегій сталого розвитку громад.

  Кожен учасник, який успішно завершить курс, визначить мету проекту і заінтересовані сторони; збере потреби як вимоги до проекту, знайде рішення, яке забезпечить очікуваний результат, спланує етапи реалізації проекту; визначить основні види діяльності за проектом, необхідні ресурси, ризики та фактори забезпечення сталості результатів проекту. Учасники також зможуть дізнатися як презентувати розроблену концепцію проекту розвитку громади заінтересованим сторонам, як знайти консенсус при прийняття рішення щодо ресурсного забезпечення проекту і як активізувати громаду для реалізації проекту. 

 Завдяки практикуму, що передбачає взаємооцінювання, учасники зможуть отримати рекомендації до своєї концепції проекту від двох учасників е-курсу та спробувати себе у ролі експертів, надавши свою оцінку та рекомендації концепціям інших учасників. 

 Е-курс “Управління проектами місцевого розвитку” було ініційовано у 2012 році, відтоді відбулося 7 всеукраїнських курсів (у співпраці з облрадами та ОДА Дніпропетровської, Луганської, Львівської та Івано-Франківської областей). Багато учасників спільноти з року в рік долучаються до навчання на даному е-курсі і цьому сприяють щорічне оновлення змісту програми та практичних завдань, постійний супровід т`юторів – викладачів ДРІДУ НАДУ та фасилітаторів-активістів Спільноти впродовж навчання, а також можливості налагодження горизонтальної комунікації поміж учасниками.

 Цьогоріч, учасники е-курсу шукатимуть відповіді на запитання як підготувати “правильний” проект на вимогу громади, перейматимуть досвід колег, генеруватимуть нові ідеї для проектів розвитку своїх громад, поширюватимуть культуру управління з допомогою проектів у свої організації, а також стануть частиною “Спільноти практик: сталий розвиток”, що нараховує більше 6 тисяч учасників з усієї України.

 Навчання – безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день, а також ділитися досвідом реалізації своїх проектів. 

  Тривалість навчання за програмою е-курсу: 1 листопада – 5 грудня 2018 року.

  Зарахування на е-курс буде відкрито впродовж 18 жовтня – 5 листопада 2018 року. 

  Щоб стати учасником е-курсу “Управління проектами місцевого розвитку – 8” необхідно зареєструватися на онлайн-платформі “Спільнота практик: сталий розвиток”.

  Самостійно зареєструватися у Спільноті практик можна у будь-який зручний час. Для цього необхідно перейти на web-сторінку Спільноти за адресою www.udl.despro.org.ua та у правому верхньому куті цієї сторінки натиснути кнопку “Вхід” і створити обліковий запис учасника.

  На зазначену при реєстрації e-mail адресу надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання, де користувач зможе підтвердити обліковий запис. У подальшому, при вході в систему, звіряються ім`я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи.

  Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий. Якщо Вам не вдається зареєструватися самостійно, прохання звертатися до адміністратора Спільноти практик за адресою: udl.system@udl.org.ua   

 Дійсним учасникам Спільноти не потрібно проходити повторну реєстрацію або створювати обліковий запис, необхідно лише самостійно пройти зарахування на е-курс у вказані дати.

  Джерело: https://gurt.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *