8 кращих безкоштовних сайтів для вивчення англійської мови онлайн

   Успішність громадської організації напряму пов’язана із вмінням залучити до реалізації своїх ідей значну кількість змотивованих партнерів. В сучасному світі успіх Вашої ГО напряму пов’язаний із вмінням шукати міжнародних та/або закордонних партнерів.

   Тому, в рамках року англійської мови в Україні, ми пропонуємо Вашій увазі підбірку безкоштовних сайтів для вивчення англійської мови онлайн від Посольства США в Україні.

Автор матеріалу – Джон Сілвер, Аташе з питань вивчення англійської мови  Посольства США в Україні

Важко переоцінити важливість вивчення англійської мови в глобалізованому світі. З цієї причини Посольство США в Україні підтримало ініціативу Go Global, що спрямована на розвиток іноземних мов навчання в Україні та підвищення обізнаності про можливості, які надають знання іноземних  мов. Найпростіший і доступний спосіб вивчити англійську мову – використати наявні ресурси в Інтернеті. На численні прохання, я хотів би поділитися своїм списком безкоштовних сайтів для вивчення англійської мови онлайн.

  1. American English
  1. American English at State Facebook
  1. Voice of America Learning English

voice-of-america-learning-english

Learning English Голосу Америки – мультимедійне джерело, що містить новини та інформацію, і вже завоювало популярність серед мільйонів людей по всьому світу, які вивчаюь англійську. Аудіо програми та відео із субтитрами створюються із використанням словника середнього та початкового рівня. Програми начитуються на одну третину повільніше, ніж звичайна швидкість англійської. Онлайн-тексти, MP3 та подкасти – чудові ресурси для для вивчення американської англійської.

4.Duolingo

  1. American English Mobile App
  1. BBC Learning English
  1. British Council Learn English
  1. Lang-8

Блог Посольства США в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *