Ергономіка успіху

Як не тільки не втратити віру у людей після того, як здобутки всього твого життя “канули в Лету”,  а й з успіхом розвивати світ довкола, відомо родині Михайлових з Донеччини, що нині проживає на Житомирщині. Історією свого успіху ця сім’я поділилась з Громадським Ресурсом Полісся під час нашого візиту туди разом з Асоціацією професійних журналістів та рекламістів Житомирщини.

Не дивлячись ні на які негаразди, Лариса і Сергій у покинутому кутку села Рудня-Вороб’ївська (Малинський район) зуміли зорганізувати зелену садибу “Садиба Полісся”. За два роки, що подружжя мешкає на Житомирщині, вони збудували цілий життєвий простір з дитячими та спортивними майданчиками, комфортними номерами, затишними вечорами біля костровища і безліччю інших приємних аспектів еко-відпочинку. І це після того як на Донеччині довелось залишити все: і квартиру, і дачу і, навіть, доволі успішний бізнес! Все “проковтнула війна”…

DSC_1352

Як розповідає Сергій:

“Все, що вдалось зробити за два роки, що ми тут мешкаємо, зроблено для максимального комфорту «зелених» туристів. Основний наголос зроблений на те, щоб сюди могли приїжджати люди незаможні. Тобто туристи, які не мають великого гаманця. Але при цьому, щоб тут їм було максимально комфортно. Кожна річ тут зроблена індивідуально. Вона зроблена так, щоб людина отримала комфорт».

І дійсно і це подружжя, і ця гостинна садиба не може залишити байдужим…

Щиро сподіваємось, що таких історій успіху буде ще більше, адже не зважаючи на всілякі негаразди, всі ми одна дружня українська спільнота!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *