European Union Visitors Prоgram 2020

 The European Union Visitors Programme (EUVP) – це програма індивідуальних візитів, розроблена Європейським Парламентом та Європейською Комісією у 1974 році.

 Що таке EUVP?

 EUVP – програма, створена для того, щоб теперішні або майбутні лідери думок за межами Європейського Союзу могли отримати уявлення про політичну систему та конкретніше дізнатись про функціонування європейських інституцій. Вона дає їм змогу дослідити стратегії та плани європейських лідерів щодо широкого спектру питань. 

 Навчальний візит EUVP зазвичай включає зустрічі з офіційними представниками ЄС в Брюсселі протягом 5-ти робочих днів. Претендентам з політичним профілем також пропонують відвідати 3-денне пленарне засідання Європейського Парламенту в Страсбурзі, в такому разі навчальний візит триватиме 8 робочих днів (5 у Брюсселі та 3 в Страсбурзі).  Усі програми координуються та організовуються Секретаріатом EUVP. Усі витрати покриваються програмою. Більш детальну інформацію про програму можна знайти на сайті http://europa.eu/euvp або зв’язатися зі співробітником EUVP.

 Хто може брати участь?

 Ідеальними кандидатами вважаються особи, віком 30-40 років, професіонали в галузі, де досвід EUVP тільки покращить їхнє розуміння роботи ЄС і позитивно вплине на обраний кар’єрний шлях. Базові знання інституцій ЄС та їхнє функціонування є перевагою. Учасники EUVP повинні вільно володіти принаймні однією з мов ЄС.

 Можуть брати участь учасники, що підпадають в одну з наступних категорій:

  1. Політики, члени парламенту, партійні чиновники або політичні радники.
  2. Урядові чиновники. Ті, хто займається питаннями в сферах, особливо важливих для ЄС.
  3. Представники ЗМІ.
  4. Вчені або аналітики.
  5. Представники громадянського суспільства або профспілкові діячі, правозахисники, що займаються правами людей, правами жінок або навколишнім середовищем, а також фахівці з міжнародних відносин.

 Студенти не можуть брати участь в програмі. Учасники повинні мати закінчену вищу освіту або еквівалентну підготовку й працювати у своїй сфері протягом декількох років.

 Як обираються кандидати?

 Перший відбір кандидатів (зазвичай 4 особи на рік) здійснюється Представництвом Європейського Союзу в Україні. Остаточне рішення приймає Комітет в Брюсселі, спільно з Європейським Парламентом та Європейською Комісією. Вибрані кандидати будуть повідомлені в другій половині 2019 року. Навчання відбудеться у 2020 році. Графік, а також лист-запрошення буде надіслано кандидатам.

  Дедлайн: 27 березня 2019 р.

 Деталі

  Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *