Форум союзників ЛГБТ

 Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок відбору на Форум союзників ЛГБТ.

  Форум відбудеться 14-15 вересня 2019 року в Запорізькій області.

 Захід розрахований на представників та представниць найрізноманітніших галузей, зокрема але не обмежуючись, соціальної сфери, медіа, психології тощо, які мають досвід або прагнуть отримати досвід роботи з ЛГБТ-тематикою чи з ЛГБТ-спільнотою.

  Під час Форуму ми разом обговоримо те, яким чином союзники та союзниці з числа НЕ-ЛГБТ-організації, ініціатив чи медіа можуть змінювати ставлення до ЛГБТ-спільноти, сфери впливу, шляхи пошуку нових союзників тощо. Важливою частиною Форуму стане генерація ідей та форм залучення союзників до розповсюдження ідеї рівності та недискримінації щодо ЛГБТ, а також безпосередня розробка концепцій мультиплікації (розповсюдження) цих ідей.

  По завершенню Форуму для його учасників та учасниць буде оголошено конкурс концепцій для отримання міні-грантів: представники(-ці) організацій, які нададуть найкращі ідеї заходів на тему ЛГБТ отримають фінансування на їх проведення у своїх містах.

  Деталі:

  1. Участь у Форумі є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  2. Форум проходитиме повних два дні: суботу та неділю. Участь у Форумі протягом обох днів є обов’язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/cxxPvsz8er7NPHvX9

Заявки приймаються включно до 15 серпня 2019 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 050-011-84-30 або електронною поштою: andreev.genderz@gmail.com (Костянтин).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *