Freedom House запрошує до Майстерні громадянського суспільства

 Міжнародна правозахисна організація Freedom House відкриває реєстрацію учасників/ць Майстерні Громадянського суспільства, присвяченій боротьбі з проблемою насильства на ґрунті ненависті в Україні. Цей захід стане першим у серії  квартальних Майстерень Громадянського суспільства, основною метою яких є об’єднання представників та представниць спільнот,  підданих насильству на ґрунті ненависті, правозахисників і правозахисниць, а також інших представників громадянського суспільства, які спільно працюватимуть над проблемою насильства на ґрунті ненависті.

 Під час Майстерні учасники/ці матимуть можливість дізнатися про наявні ініціативи з моніторингу та документації злочинів на ґрунті ненависті, обговорити основні виклики та загрози, а також поділитися власним досвідом роботи у цій сфері та сформувати спільні стратегії та інструменти боротьби із цим явищем.

 Після проведення заходу учасники/ці отримають можливість запропонувати власну ініціативу із розробки та адвокації політичних рішень для протидії насильству на ґрунті ненависті на національному та місцевому рівнях.

 Найкращі пропозиції  матимуть можливість отримати фінансову підтримку Freedom House в обсязі приблизно 3,333 долара США. Кожен переможець буде зобов’язаний презентувати свою ініціативу та досягнення під час проведення наступної Майстерні Громадянського суспільства.

 До участі в онлайн обговоренні запрошуються громадські активіст(к)и, правозахисники/ці, представники/ці спільнот,  а також представники/ці органів центральної або місцевої влади.

 Перша Майстерня  відбудеться 5 червня 2020 року о 16-00 на платформі ZOOM. Посилання для участі буде надіслано відібраним учасникам на електронну пошту додатково.

 Для участі у майстерні необхідно заповнити реєстраційну форму. Заявки на участь приймаються до 31 травня включно. 

 Більше інформації про проект «Об’єднанні в боротьбі з насильством на ґрунті ненависті в Україні» за посиланням.

Партнери проекту:

  • Freedom House
  • Центр прав людини ZMINA
  • Експертний Центр з Прав Людини
  • Truth Hounds
  • Українська Фундація Правової Допомоги
  • Правозахисний ЛГБТ Центр «НАШ СВІТ»
  • Правозахисний ромський центр
  • Конгрес національних громад України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *