Гендерний Інтенсив Змін провели лідерки громад Житомирщини

Гендерний Інтенсив Змін організований командою ГО “Інститут Креативних Інновацій” завершився після 4-х насичених днів роботи спільно з депутатками та працівницями ОМС з громад Житомирщини. Протягом інтенсивної тренінгової програми учасниці оволоділи теоретичною базою та спробували на практиці проведенню гендерного аудиту муніципальних програм, працювали над мережуванням та отримали фахову підтримку по методам роботи з власною потрійною занятістю та профілактики особистого та професійного вигорання.

Але інтенсивна робота по аналізу місцевих цільових програм тільки розпочата! Тепер з фаховою підтримкою громади зможуть адаптувати свою роботу по відновленню після Перемоги і вже зараз з урахуванням інтересів різних груп мешканок і мешканців спільнот, в залежності від їх запитів та потреб. А це – не лише ефективніше витрачені кошти платників податків, а й надання якісніших послуг на місцях у тому форматі, якого потребують конкретні люди, – зазначають у команді проєкту.


Захід відбувся в рамках реалізації проєкту “Гендерний Інтенсив Змін” ГО “Інститут Креативних Інновацій” завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується МБФ “Український Жіночий Фонд”. Відповідальність за зміст інформації несе ГО Інститут Креативних Інновацій. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *