Haiters GO у Хорошеві

Громадська організація “Нитка Аріадни” продовжує свою “боротьбу” у нелегкій справі профілактики злочинів на ґрунті ненависті серед молоді Хорошева. У тренінгу «Попередження злочинів на ґрунті ненависті» взяли участь учні-старшокласники Володарськ-Волинського начально-виховного комплексу №1. Це звичайні старшокласники, серед яких були учні з девіантною поведінкою.

Діти були активними на тренінговому занятті, проявляли інтерес до питань, які розглядалися.

Особливість аудиторії виявилася у тому, що учням не було відоме таке поняття як «злочини на ґрунті ненависті». Вони досить поверхово розуміли поняття «соціальні стереотипи», «упередження», «дискримінація». Учасники тренінгу, за результатами первинного діагностичного зрізу, показали низький  рівень знань, умінь і навичок з пропонованої теми, мали низьку обізнаність у теоретичних поняттях.

Окрім цього на початку заняття спостерігалась тривожність щодо налагодження атмосфери розуміння і толерантності, адже обговорювались такі делікатні теми, як виникнення  упереджень і ставлення до представників етнічних, культурних, релігійних та інших меншин.

Упродовж заняття діти працювали активно і зацікавлено.

Особливо вдалою виявилася робота в групах з елементами форум-театру, де учасники тренінгу показали життєві ситуації, що відображають стереотипне та упереджене ставлення певних соціальних груп до меншин за різними ознаками.

Атмосфера тренінгу була доброзичливою, відвертою. Учасники відзначили актуальність піднятої теми.

Це вже друге заняття у Хорошівському районі в рамках проекту «До толерантного суспільства через неформальну освіту молоді», який реалізує ЖОАФСС за підтримки ОБСЄ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *