Грант: Жіноче лідерство/Ініціатива «Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок»

 Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) запрошує неурядові неприбуткові організації, що мають відповідний досвід та операційну спроможність, взяти участь у конкурсі проектів на отримання гранту: Жіноче лідерство/Ініціатива «Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок» – Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та жіночих груп у проведенні заходів, спрямованих на підтримку жіночого лідерства та розбудову потенціалу, включаючи  ініціативу чоловіків-союзників, використовуючи методологію IFES MALE («Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок»)

 IFES – незалежна, неурядова організація, що спрямовує свою діяльність на сприяння демократії через забезпечення професійних та справедливих виборів. IFES виконує проекти в багатьох країнах світу, проводить прикладні дослідження та підтримує адвокаційну діяльність для посилення участі громадян у політичному процесі і становленню більш відповідального та прозорого державного врядування.

Максимальний розмір гранту не може перевищувати 588,000 гривень.

 Цей конкурс оголошено в рамках реалізації проекту «Забезпечення ефективної участі громадян у впроваджені реформ для ґендерної рівності», що фінансується урядом Канади. Він має на меті підтримку інклюзивних та ґендерно збалансованих громадянських і політичних процесів у Україні.

Орієнтовно проект має розпочатися в січні 2020 року й закінчитися не пізніше 30 грудня 2020 року.

 Хто може подавати заявки?

  • Заявки на конкурс можуть подавати українські неурядові організації з усталеною системою фінансового менеджменту та звітності, які не пов’язані з політичними партіями й не ведуть політичної діяльності.
  • Учасники конкурсу мають продемонструвати обізнаність у зазначеній тематиці та досвід успішного впровадження схожих проектів.
  • Пропозиції можуть подавати національні НУО з власною всеукраїнською мережею або коаліцією українських неурядових організацій, однак лише одна організація повинна бути визначена як провідна організація.

 Всі питання щодо підготовки та подання пропозицій мають бути надісланими на адресу Катерини Махової kmakhova@ifes.org з копією на Олесю Лєснікову oliesnikova@ifes.org із обов’язковим зазначенням у темі повідомлення «Equality subgrants: Women’s Leadership». IFES підтвердить своєчасне надходження заявок.

 Кінцевий термін подачі заявок – 13 листопада 2019 року опівночі (Східноєвропейський час).

Деталі конкурсу знаходяться у вкладеннях (4 документи)

Джерело

One thought on “Грант: Жіноче лідерство/Ініціатива «Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *