Ігри експертів: мистецтво маніпуляції – навчальна програма від Академіії Української Преси

Академія української преси спільно з Фондом Конрада Аденауера в Україні (харківська філія) запрошують на серію вебсемінарів «Ігри експертів: мистецтво маніпуляції».

Вебінар «Ігри експертів: мистецтво маніпуляції» включає у себе 4 модулі (участь у кожному не є обов’язковою). 

15-16 жовтня 2020 рік – Ігри експертів: мистецтво маніпуляції (Модуль 1. Вплив: як формують суспільні наративи, створюють інформаційні міфи та поширюють стереотипи)

20-21 жовтня 2020 рік – Ігри експертів: мистецтво маніпуляції (Модуль 2. Верифікація: як переконатися в експертності  за допомогою відкритих джерел)

26-27 жовтня 2020 рік – Ігри експертів: мистецтво маніпуляції (Модуль 3. Ток-шоу: як визначити прийоми та техніки маніпуляції)

29-30 жовтня 2020 рік – Ігри експертів: мистецтво маніпуляції (Модуль 4. Експертна думка : як розпізнати аргументи  та викривати дезінформацію)

Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть АНКЕТУ

Участь є безкоштовною.

Необхідно завантажити та встановити безкоштовний додаток Zoom (https://zoom.us/). Бажано завчасно розібратися з особливостями користування та в налаштуваннях, вибрати правильний ракурс для камери.

Мати ноутбук/мобільний із зарядним пристроєм (тривалість вебінару майже 5 годин), обов’язкова наявність веб-камери (вбудованої камери ноутбуку, камери смартфону) та мікрофону. Зверніть увагу на стабільність інтернет з’єднання.

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах, відібрані учасники отримають запрошення.

Кількість місць для вебсемінару обмежена.

Учасникам, яких буде відібрано до участі, прийде повідомлення на електронну пошту або за вказаним під час реєстрації номером телефону.

Юлія Кулик, 050-734-45-79, y.kulyk@aup.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *