КАТАЛОГ КРАЩИХ ПРАКТИК МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ В УКРАЇНІ 2020

АНОТАЦІЯ:

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні започатковано у 2017 році Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні з метою відзначення та популяризації молодіжної роботи. Проведення конкурсу — це можливість для зацікавлених у молодіжній роботі фахівцям та фахівчиням і волонтерам та волонтеркам знайти для себе приклади,методи і технології, які надихнуть їх на нові проєкти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи.

Організації та фахівці/чині, які працюють з молоддю у державному, громадському та приватному секторах подають заявки за встановленою формою. За підсумками конкурсу найкращі практики включаються до друкованого та електронного щорічного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні», а 10 переможців конкурсу отримують призи та відзнаки. Відбір найкращих практик здійснює експертна комісія, до складу якої входять представники партнерів конкурсу та незалежні експерти молодіжного середовища. Кількість поданих заявок від однієї організації/фахівця є необмеженою.

Цього року організатори конкурсу започаткували спеціальну номінацію «Найкраща практика молодіжної роботи в Україні в малій громаді». Під малою громадою розуміється населений пункт знаселенням менше 10 000 жителів. Переможець у цій номінації буде нагороджений спеціальною відзнакою та призом.

Другим спеціальним тематичним фокусом конкурсу є цифрова молодіжна робота. У сучасному суспільстві, цифрова грамотність є важливою частиною активного громадянства. Молодіжна робота має сприяти та розвивати відповідні навички у молодих людей. Цифрова молодіжна робота означає активне використання або звернення до цифрових засобів масової інформації та технологій у молодіжній роботі. Цифрові інструменти можуть бути включені до будь-якої ініціативи для молоді (відкрита молодіжна робота, інформування та консультації, робота молодіжних центрів та клубів та інше). Прикладами таких інструментів є використання соціальних медіа для поширення інформації, онлайнконсультування, навчання з цифрової грамотності, використання онлайн ігор та мобільних додатків, забезпечення участі молоді через онлайн інструменти тощо.

РІК ВИДАННЯ:

2020 р.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ:

Міністерство молоді та спорту, Державний інститут сімейної та молодіжної політики

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *