Тренінг з гендерно орієнтованого управління

Інститут Креативних Інновацій запрошує взяти участь в тренінговій програмі з гендерно орієнтованого управління (онлайн) 20-21 грудня (з 14:оо до 17:оо).

Тренінг спрямовано на посилення потенціалу громад з питань гендерно орієнтованого планування та бюджетування.

Хто може взяти участь:

  • депутати-депутатки місцевих рад,
  • представниці-представники органів місцевого самоврядування,
  • лідерки-лідери громад,
  • суспільно-активні жінки та чоловіки Житомирської області.

В рамках тренінгу учасниці та учасники зможуть поглибити свої знання в темі гендерної рівності, отримати знання з гендерно орієнтованого управління та впровадження гендерних бюджетних ініціатив у своїх громадах.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА. Посилання на ZOOM отримають зареєстровані учасниці та учасники.
Чекаємо на Ваші заявки до 15 грудня 23:59 за посиланням https://ngo.zt.ua/gou
Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Тренерки:

  • Наталія Тарасенко – експертка з гендерно орієнтованого врядування та освіти дорослих, Голова Ради ГО “Паритет”, радниця голови Житомирської ОДА з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильтсву за ознакою статі.
  • Олена Остапчук – експертка з гендерно орієнтованого врядування та освіти дорослих, викладачка кафедри соціальних технологій ЖДУ ім.Івана Франка, координаторка проєктів ГО “Паритет”.

Проєкт “Посилення політики рівних можливостей в Житомирській області” спрямований на посилення збалансованості врахування інтересів жінок та чоловіків в органах місцевого самоврядування.

В разі виниктення запитань звертайтесь до Вікторії Безсмертної, координаторки проєкту за електронною адресою ndi.zt@kreativ.im


Захід здійснюється в рамках проєкту “Посилення політики рівних можливостей”, який реалізує ГО “Інститут Креативних Інновацій” у співпраці з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *