Конференція “Молодіжні ради в ОТГ: як створити та запустити”

  Процес формування молодіжних консультативно-дорадчих органів (молодіжних рад) триває в Україні, уже можна говорити про успішні практики, а також ризики та проблеми, які виникають у їх роботі.

  Щоб підтримати ініціативу створення молодіжних рад на локальному рівні  запрошуємо вас 05 лютого 2019 року долучитися до конференції, де ми поговоримо про:

– переваги та ризики роботи молодіжної ради в ОТГ;
– варіанти створення та навчання такої ради;
– ефективність молодіжної ради в малій громаді; сталість її роботи;
– познайомимося з веб-інструментом для створення ради, на якому можна знайти типові документи та покроковий план роботи ради;
– продемонструємо успішні кейси роботи молодіжних рад на прикладі Волинської області.

  Реєстрація на подію відкрита до 12:00 год. 28 січня 2019 року та доступна за посиланням:
https://goo.gl/forms/DvxceEc2kPe2w31P2

  Увага! Перевага при відборі буде надаватися для представників малих громад (молодіжних лідерів, голів громад, працівників виконавчих органів сільських рад чи комунальних установ, сільської молоді).

 Конференція проводиться в рамках реалізації проекту “Маю думку” (створення дієвої моделі участі молоді на локальному рівні) мета якого:  створити можливості для участі молоді у формуванні регіональної молодіжної політики, діяльності органів місцевої влади в об’єднаних територіальних громадах, через впровадження принципів Європейської хартії про участь молоді шляхом створення дорадчих органів – Молодіжних рад при ОТГ.

 Організатори: ГО “Молодіжна Платформа”, Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *