Конкурс грантів на проведення комунікаційної кампанії з доступу до паліативної допомоги

 

 Мета конкурсу: підтримка ініціатив громадських організацій щодо проведення інформаційно-адвокаційної кампанії про право на паліативну допомогу і доступ до неї.

Кінцевий термін подання пропозицій: 30 вересня 2019 року

Дата завершення конкурсу: 07 жовтня 2019 року

Програма: Громадське здоров’я

 Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс грантів для громадських організацій на проведення комунікаційної кампанії про доступ до паліативної допомоги.

 Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє зберегти та покращити якість життя, забезпечити гідність і права пацієнтів всіх вікових категорій із захворюваннями, які загрожують життю. Це надання медичної, соціальної, психологічної та духовної допомоги та підтримки в період хвороби пацієнтові та його близьким, рідним. Адже людина має право на гідне життя і допомогу до самого його завершення, а нелікований біль – це порушення цього права.

 Основні повідомлення кампанії мають бути сфокусовані на мотивації гідно ставитися до важко хворих пацієнтів, зберігати їхню гідність і забезпечувати права, на поясненні мети, завдання і суті паліативної допомоги, а також на інформуванні та адвокатуванні права на паліативну допомогу, поясненні її місця в гарантованому державою пакеті послуг надання медичної допомоги та сервісах, що мають бути або вже є доступними для пацієнтів.

 У конкурсі можуть брати участь громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, пацієнтські спільноти, які працюють у сфері паліативної допомоги в Україні та мають юридичну реєстрацію.

Докладне оголошення про конкурс із усіма умовами можна завантажити тут: konkurs-grantiv-ogoloshennya-2019_fin-1.

Проекти слід оформляти за стандартною аплікаційною формою, яку можна скачати вгорі цієї сторінки.

Проект також обов’язково слід надіслати на електронні адреси: shapoval@irf.ua та shuliak@irf.ua.

Контакти для запитань:

Ксенія Шаповал, shapoval@irf.ua
Ярослава Шуляк, shuliak@irf.ua
Тел. (044) 461 9709

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *