Конкурс із фінансової грамотності для молоді

Студенти/ки, хто готовий проявити свою креативність та розробити проєкти з фінансової грамотності? Формуйте свої команди, пропонуйте унікальні ідеї, та вигравайте круті призи. Автори найкреативніших рішень будуть відібрані на конкурс, а також позмагаються за головний приз – Apple iPad кожному учаснику команди переможців.

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошують студентів/ок усіх спеціальностей взяти участь в проєкті “FinTeens: Покоління фінансово незалежних”.

Запрошуємо команди студентів/от податися до 10 квітня 2020 року (включно) на сторінці –  careerhub.in.ua/ukrsibbank-contest

За дослідженнями, 72% молодих людей у віці 18-24 роки мають низьку фінансову обізнаність і не вміють керувати своїми фінансами. Мета проєкту – підвищити інтерес молоді до теми фінансової грамотності та залучити студентів до розробки інноваційних матеріалів для батьків з навчання фінансовій грамотності своїх дітей.

Участь в проєкті можуть взяти студенти ЗВО усіх спеціальностей та курсів. Реєструватися необхідно командами по 6 осіб. Для реєстрації команди потрібно заповнити реєстраційну форму до 10 квітня 2020 року.

Серед усіх зареєстрованих команд організатори відберуть 10, які будуть запрошені на конкурс у Києві. Про результати відбору команд на конкурс буде повідомлено до 13 квітня 2020 року. А вже 14 квітня відбутеться онлайн-захід відкриття конкурсу! Протягом місяця команди розроблятимуть свої рішення із залученням співробітників банку в якості менторів, а 14 травня презентують свої розробки на фіналі конкурсу. Команди-переможці отримають корисні призи від організаторів.

Детальні умови проєкту читайте у Положенні. З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь – td@csr-ukraine.org, тел. (044) 292 02 48, Тарас Деркач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *