Конкурс міні-грантів для підтримки союзників ЛГБТІ

  Freedom House в Україні оголошує конкурс міні-грантів для підтримки союзників ЛГБТІ. Організація розгляне проектні пропозиції, спрямовані на висвітлення існування та різноманітності ЛГБТІ в Україні, їхнього внеску в українське суспільство, бізнес. Дедлайн – 20 січня 2019 р. 

  Freedom House в Україні оголошує конкурс міні-грантів для підтримки союзників в їхній діяльності із відстоювання прав ЛГБТІ. Організація розгляне проектні пропозиції, спрямовані на висвітлення існування та різноманітності ЛГБТІ в Україні, їхнього внеску в українське суспільство, бізнес та владу, роль союзників у підтримці прав ЛГБТІ, а також виявлення особливих проблем спільноти. Відповідно до умов конкурсу, чотири найсильніші проекти тривалістю від двох місяців отримають підтримку у розмірі гривневого еквіваленту $ 1000 (одна тисяча доларів США) кожен. Проектні пропозиції прийматимуться до 20 січня 2019 року. Ми повідомимо переможців програми не пізніше 31 січня 2019 року.

  До участі ми запрошуємо союзників зі сфери бізнесу, медіа, представників громадських організацій, незалежних активістів, учасників навчальної програми Freedom House «Союзники: Школа солідарності з ЛГБТІ» та всіх, хто прагне відстоювати права ЛГБТІ в Україні.

  У фокусі грантової програми:

  • індивідуальні та групові проекти, спрямовані на підтримку ЛГБТІ спільноти та її прав і свобод;
  • комунікаційні та медіа-ініціативи на підтримку прав та свобод спільноти в Україні;
  • співпраця з громадянським суспільством, бізнесом, навчальними, владними та релігійними установами задля покращення та розвитку суспільної думки щодо цивільних та соціально-економічних свобод ЛГБТІ;
  • залучення до роботи регіональних ЛГБТІ-спільнот та їхній розвиток.

  Проектні пропозиції прийматимуться до 20 січня 2019 року. Ми повідомимо переможців програми не пізніше 31 січня 2019 року. Надання міні-грантів очікується в лютому 2019 р. Мінімальна тривалість проектів – 2 місяці. Проекти мають закінчитися до 6 травня 2019 року. Аплікаційну форму ви можете знайти за посиланням: https://goo.gl/forms/VLX6sAVsrL5r8tja2. Форму бюджету вашого проекту ви знайдете за цим посиланням. Заповнений бюджет потрібно надіслати на електронну скриньку ukraine@freedomhouse.org.

  Невичерпний перелік прикладів проектної діяльності за умовами грантової програми: організація зустрічей представників регіональних громад; виготовлення коротких відеороликів з особистими історіями (за прикладом проекту It Gets Better); проведення дискусійних клубів; проведення навчальних програм; побудова діалогу з питань релігії та прав ЛГБТ в місцевій громаді; вирішення проблем місцевої громади спільними зусиллями ЛГБТ-спільноти; інформаційна робота всередині регіону тощо. Попередні переможці грантової програми отримували підтримку для розробки програм із розуміння проблеми дискримінації, створення адвокаційних роликів про ЛГБТІ людей, фотовиставок та проведення навчальних та медійних заходів про права ЛГБТІ. 

  Для отримання фінансування НЕ потрібна наявність зареєстрованої організації.

  Freedom House розгляне усі заявки від зацікавлених аплікантів. Заявки від учасників навчальної програми «Союзники: Школа солідарності з ЛГБТІ» будуть під особливим розглядом.

  Джерело: https://gurt.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *