КОНКУРС НА КРАЩЕ ВІДЕО З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ – 2019

  В рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні – 2019 (Global Money Week – 2019) Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» оголошує конкурс відео-робіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів очної (денної) форми навчання вищих навчальних закладів України (далі – Конкурс). Метою Конкурсу є залучення молоді до поглибленого вивчення фінансових питань, стимулювання творчого мислення і отримання практичних навичок у фінансовій сфері. Створення відео сприятиме розвитку раціональної фінансової поведінки, а також допоможе засвоїти та покращити фінансові знання серед студентів.

  До участі в Конкурсі запрошуються індивідуальні учасники та команди-учасники (не більше двох осіб в одній команді), які відповідають вимогам Правил Конкурсу.

 Переможці Конкурсу (індивідуальний учасник або команда-учасник) отримають призи (винагороду) від приватного спонсора Конкурсу:

I місце – 14 000 грн.

II місце – 8 000 грн.

III місце – 5 000 грн.

  Також учасники Конкурсу можуть бути відзначені за наступними додатковими категоріями:

  • Найкраща акторська гра.
  • Найкраща анімація.
  • Найбільш креативний сценарій.

 Відзначені за додатковими категоріями відео-роботи (за їх наявності) також будуть нагороджені призами (винагородою) від приватного спонсора Конкурсу – 3 000 грн за відзнаку в кожній із вищезгаданих категорій для індивідуального учасника або команди-учасника.

  Учасникам Конкурсу пропонуються такі теми для створення відео-робіт:

  • «3 (три) речі, які ви не знали про заощадження»
  • «Як заощадити та не втратити»
  • «Я заощаджую для того, щоб…»

 Для участі у Конкурсі студентам, визначеним Правилами Конкурсуз 20 лютого до 15 березня 2019 року (включно) необхідно:

  • Завантажити відео-роботу на одну із запропонованих тем на GoogleDrive з відкритим доступом.
  • Заповнити анкету учасника на офіційній сторінці Конкурсу за веб-адресою: finlitvideo.fg.gov.ua. В анкеті учасника додати посилання на відео-роботу на GoogleDrive та завантажити сканкопію/фото студентського квитка індивідуального учасника або студентських квитків членів команди-учасника.

 Кожен індивідуальний учасник або команда-учасник має право надати для участі у Конкурсі тільки одну відео-роботу тривалістю не більше 2 хвилин.

 Оцінювання відео-робіт учасників Конкурсу відбуватиметься в два етапи:

  • онлайн – голосування, що триватиме з 18 до 24 березня 2019 року (включно);
  • оцінка експертного журі, що триватиме з 25 до 27 березня 2019 року (включно).

 Всі відео-роботи будуть розміщені 18 березня 2019 року на офіційній сторінці Конкурсу на веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за згаданим вище посиланням для онлайн – голосування.

 Результати Конкурсу буде оголошено 29 березня 2019 року на офіційній сторінці Конкурсу (finlitvideo.fg.gov.ua) на веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Переможці Конкурсу також  отримають повідомлення щодо результатів Конкурсу на електронні адреси, зазначені ними в анкетах учасників Конкурсу.

  Детальні умови та Правила Конкурсу за посиланнямЗавантажити логотипи Global Money Week можна тут.

 Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *