Конкурс проектів від посольства Великої Британії

  Посольство Великої Британії оголошує конкурс грантів. До участі приймаються проектні пропозиції в сфері підтримки реформи децентралізації в Україні, захисту прав людини та інформування про відносини Україна-НАТО.

  Дедлайн – 25 березня 2019 р. 

  Програма буде зосереджена на наступних напрямках:

  Підтримка реформи децентралізації  (проектні пропозиції, спрямовані на сприяння успішному впровадженню процесу децентралізації відповідно до міжнародних стандартів прозорого та підзвітного бюджетного процесу, спроможності місцевого самоврядування та активних громад;  сприяння ширшій увазі боротьби з корупцією шляхом підвищення прозорості на місцевому рівні, а також ефективного спілкування між урядом і суспільством, а також спроможності громадянського суспільства формувати ефективні мережі та коаліції; заявки на підтримку чесних і прозорих місцевих виборів)

  Права людини (пропозиції, спрямовані на підтримку успішної реалізації Україною своєї Національної стратегії прав людини, підвищення поваги до рівності та недискримінації для всіх членів суспільства, зокрема, ЛГБТ та людей з обмеженими можливостями; підтримка правозахисників та посилення механізмів моніторингу персоналу в незаконно приєднаному Криму, а також збереження незаконної анексії Криму до порядку денного міжнародного співтовариства, включаючи внесок проекту в ОБСЄ та Раду Європи).

  Україна – НАТО (пропозиції, які б підвищили обізнаність та розуміння НАТО в Україні, її цінності, політику та діяльність; покращити суспільне сприйняття НАТО серед цільових груп, зокрема на Півдні та Сході України та серед молоді; підвищити рівень обговорення питань миру та безпеки; проекти повинні зосереджуватися на аспектах поточного порядку денного НАТО в Україні, на користь відносин між Україною та НАТО, а також на сприянні НАТО в школах та університетах по всій країні, в тому числі за допомогою конференцій, семінарів, семінарів, а також цифрової, мультимедійної чи інтерактивної діяльності).

  Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити Аплікаційну форму ( Project Proposal under £10k or Project Proposal £10k to £80k ) і бюджет Activity Based Budget . Рекомендації щодо заповнення проектних пропозицій та бюджетуProject Proposal Guidance 

 Успішні пропозиції повинні продемонструвати значну стратегічну значущість для сфер діяльності програми та мати чіткий акцент на змінах та стабільності.

 Успішні виконавці повинні мати можливість отримувати проектне фінансування у фунтах стерлінгів (UK pound sterling) і відкривати банківський рахунок GBP для проекту. 85% коштів проекту повинні бути витрачені до кінця грудня 2019 року.

 Пропозиції надсилайте до Посольства Великої Британії в Києві за адресою Kyiv.Projects@fco.gov.uk до 17.00 (за київським часом) 25 березня 2019 року. Ми прагнемо оцінити пропозиції до кінця квітня. Затверджені проекти почнуться в червні.

  Пропозиції будуть оцінюватися за такими критеріями:

відповідність цілям програми – ступінь, до якої пропозиція розглядає питання

якість проекту – наскільки чітко визначено та доречно випливає результат, і яким чином результати вплинуть на цю зміну

співвідношення ціни та якості – вартість очікуваних результатів проекту, рівень запитаного фінансування та інституційний внесок

  Сила аналізу ризику. Попередній досвід команди проекту – свідчення того, що команда проекту розуміє проблему та її регіональну діяльність, здатність керувати і здійснювати успішний проект, завдяки проведеній на сьогоднішній день роботі в області або у відповідних сферах

 пропозиції, які сприяють зусиллям Посольства у сфері публічної дипломатії, особливо вітаються

 Примітки Посольство Великої Британії в Києві залишає за собою право проводити належну перевірку потенційних грантоотримувачів, включаючи звернення до них, як частину процесу відбору. Посольство залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які або всі пропозиції без будь-яких зобов’язань інформувати потерпілого заявника (ів) про підстави такого прийняття чи відхилення. Через очікуваний обсяг ставок ми не зможемо надіслати відгук про невдалих ставок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *