Конкурс проєктів на підтримку онлайн-заходів з ЛГБТ-тематики

 Гендер Зед шукає організації чи ініціативи для цікавої кооперації з проведення просвітницької роботи з тематики СОГІ (сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності) та просування ідей рівності та толерантності до ЛГБТ-спільноти.

  До майбутньої співпраці запрошуються державні та недержавні організації, або ініціативні групи (не з числа ЛГБТ), які не отримували фінансування звід Гендер Зед у 2019-2020 роках. Кооперація буде направлена на підвищення обізнаності населення у питаннях, які стосуються сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності та розвінчування міфів стосовно ЛГБТ-питань. Форма співпраці буде обрана в залежності від потенціалу та досвіду майбутніх партнерів.

 Зважаючи на ситуацію в країні, заходи в рамках пропонованого проєкту повинні реалізовуватися онлайн або з мінімальними соціальними контактами.

  Період реалізації заходів: травень 2020 року – вересень 2020 року.

 Конкурсна комісія обере 3-4 партнерські організації для співпраці. Загальний бюджет конкурсу на усі відібрані проєкти складає 10 000 євро, тобто не більше ніж 2500-3500 євро на один проєкт. Організації-переможці погоджуються, що концепції та бюджети їхні проектів можуть бути доопрацьовані, враховуючи рекомендації конкурсної комісії.

 Для того, щоб спробувати себе у співпраці та отримати цікавий (взаємний) досвід, просимо заповнити коротку заявку: https://forms.gle/EoSfKQ1qccfhrcpQ9 

 Взяти участь у конкурсі можуть організації, основна діяльність яких не пов’язана із сферою ЛГБТ, а також ті, які не отримували фінансування за аналогічними проєктами раніше.

Заявки приймаються до 25 квітня 2020 року.

У разі виникнення питань, пишіть нам на vitvitsky.genderz@gmail.com.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *