Конкурс проєктів з підтримки ветеранів/ок АТО/ООС

Програма реінтеграції ветеранів IREX шукає заявників серед місцевих організацій для здійснення заходів, спрямованих на підтримку ветеранів. Загальною метою цієї діяльності є розширення доступу до професійних можливостей та психосоціальної підтримки для ветеранів ООС/ATO, включаючи ветеранів, які проживають як у багатонаселених містах, так і у сільській місцевості, як чоловіків, так і жінок різного віку, осіб з інвалідністю.

 

ЦІЛЬ ФІНАНСУВАННЯ І РЕЗУЛЬТАТИ


▶ надати підтримку у працевлаштуванні та професійному навчанні ветеранам та ветеранкам, у тому числі найбільш вразливим групам ветеранів/ок

▶ забезпечити розширення доступу ветеранів до спроможних і чуйних психосоціальних послуг.

 

ГРАФІК ВПРОВАДЖЕННЯ ТА БЮДЖЕТ ГРАНТУ


Організації можуть подати заявку на фінансування в розмірі мінімум 25 000 доларів США та максимум 75 000 доларів на підтримку своїх проєктів.

Очікувана тривалість підтримки IREX та період виконання: вересень 2021 р. – 11 січня 2022 р. Графік впровадження може змінюватися залежно від потреб Програми та наявності фінансування.

 

ЯК ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ?


Крок 1⃣ Уважно ознайомтеся з Запитом на Пропозиції за посиланням.

Крок 2⃣ Завантажте пакет шаблонів для заповнення за посиланням.

Крок 3⃣ Заповніть та завантажте пакет документів у електронну форму за посиланням (українською мовою) до 10 серпня 2021 23:59 (UTC+2, по Києву).

 


Довідково. Програма реінтеграції ветеранів – це дворічна програма, яку впроваджує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX. IREX застосовує двадцятирічний досвід роботи в Україні, який включає безпосередню роботу з ветеранами, представниками міністерств та місцевих громад, для підтримки ветеранів України, чисельність яких стрімко зросла внаслідок збройного конфлікту на сході України. Програма IREX складається з двох частин, перша з яких – загальнонаціональне дослідження, що заповнить критичні прогалини в інформації про ветеранів, що пізніше буде враховано у другій частині при розробці заходів для покращення якості та доступності послуг для ветеранів та для сприяння інтеграції ветеранів у ринок праці. IREX працює у тісному партнерстві з місцевими організаціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *