Конкурс соціальної реклами “Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації”

 Університет Короля Данила та CEI Cooperation Fund оголошують конкурс соціальної реклами на тему «ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ ТА ЇХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ».

 Конкурс проводиться вже вдруге на з метою залучення старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми – работоргівлі та незаконної експлуатації дітей, та підвищення ролі соціальної реклами у вирішенні суспільних проблем.

 За результатами Конкурсу переможцям присуджуються 1, 2 і 3-є місця у кожній номінації. Призовий фонд становить 3000 грн., знижки на навчання в Університеті Короля Данила та цінні подарунки від партнерів конкурсу.

 Конкурсні роботи в оригінальному (малюнок, роздрукована продукція тощо) та/або в електронному варіанті приймаються до 2 квітня 2019 року включно за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю або  надсилаються на електронну адресу alina.hurkova@iful.edu.ua з поміткою «На конкурс соціальної реклами». Кращі роботи будуть розміщені на офіційній сторінці університету.  

Оголошення результатів – 12 квітня 2019 року.

 Конкурсні номінації:

  Рекламний плакат – виконаний у довільній формі (фото, комп’ютерна графіка, малюнок тощо), який супроводжуються гаслом або іншим ідейним текстом, записаний у форматі JPEG/TIFF.

 Відеоролик – авторські відеоматеріали у форматах AVI, MPEG-4, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-3 (хронометраж – не більше 120 секунд). Кожен ролик подається окремим файлом.

Джерело: https://biggggidea.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *