Конкурс з обрання нового складу Громадської ради при АРМА

  До 10 січня 2020 року продовжено прийом документів на конкурс з обрання нового складу Громадської ради при Агентстві з розшуку та менеджменту активів. Документи для участі у конкурсі необхідно надсилати на адресу arma.rada@arma.gov.ua.

  Також перенесено дату проведення інтернет-голосування на вебсайті АРМА на 20 січня 2020 року з 9:00 до 21:00.

 Надіслані громадськими об’єднаннями документи у період з 15.10.2019 по 15.11.2019 з урахуванням висновків Конкурсної комісії від 20.11.2019 свідчать про допущення до наступного етапу конкурсу лише 7 кандидатів, що недостатньо для проведення рейтингового інтернет-голосування.

 Громадські об’єднання, документи яких попередньо не були визнані у Проміжному звіті такими, що відповідають встановленим вимогам, мають можливість усунути недоліки та надати додаткові документи, які підтверджують їх відповідність (спростовують невідповідність) вимогам Порядку у термін до 16:45 10 січня 2020 року.

 Детальна інформація щодо організації проведення конкурсу за посиланням: https://arma.gov.ua/public-council

 Нагадаємо, Агентство з розшуку та менеджменту активів (повна назва – Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) – є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *