Конкурс заявок на фінансування від Програми реінтеграції ветеранів IREX для реагування на COVID-19

IREX надаватиме субгранти для проектів, які присвячені підтримці ветеранів під час пандемії COVID-19. Дедлайн – 20 червня 2020 року.

IREX застосовує двадцятирічний досвід роботи в Україні, який включає безпосередню роботу з ветеранами, представниками міністерств та місцевих громад, для підтримки ветеранів України, чисельність яких стрімко зросла внаслідок збройного конфлікту на сході України. Програма IREX складається з двох частин, перша з яких заповнить критичні прогалини в інформації про ветеранів, що пізніше буде враховано у другій частині при розробці заходів для покращення якості та доступності послуг для ветеранів та для сприяння інтеграції ветеранів у ринок праці. IREX співпрацює з місцевими партнерами за підтримки Державного департаменту США.

IREX підтримує проекти, орієнтовані на надання найнеобхіднішої підтримки ветеранам Донбасу, в тому числі тим, які проживають у сільській, важкодоступній частині України. Програма надаватиме субгранти для проектів, які присвячені підтримці ветеранів під час пандемії COVID-19.

Організації можуть подати заявку на грант в розмірі від 25 000 доларів до 100 000 доларів на підтримку своїх проектів.

Вимоги до зацікавлених організацій:

• Фінансування надаватиметься лише українським громадським організаціям, які зареєстровані відповідно до законодавства України.

• Громадські організації та їх члени не можуть представляти або бути пов’язаними з будь-якою політичною партією, або з призначеними чи обраними посадовими особами.

• Організації та фізичні особи США або інших третіх країн не мають права подавати заявки.

• Заявки повинні бути подані українською мовою.

• Тривалість проекту не може перевищувати шести місяців.

Теми проектів для загального конкурсного відбору повинні зосереджуватися на підтримці ветеранів чи їхніх сімей щодо потреб, які зросли або посилилися через пандемію COVID-19. Проекти повинні бути пов’язані з одним або декількома напрямками з наступного переліку:

• Працевлаштування ветеранів

• Психічне здоров’я ветеранів

• Навички та підтримка професійного навчання

• Освіта ветеранів

• Підтримка найближчого оточення ветеранів

Відбір заявки на фінансування буде двоступеневим. Щоб ваша заявка на фінансування була взята до уваги, будь ласка, надайте наступну інформацію у вигляді концептуальної записки, розмір якої не перевищує двох сторінок. Одна організація або об’єднання організацій може подати на розгляд максимум дві концептуальні записки. Якщо ваша концептуальна записка буде відібрана, вам буде запропоновано подати до розгляду повну пропозицію.

Назва організації:

Адреса організації:

Посилання на веб-сайт/Інтернет-сторінку:

Назва пропозиції:

Контактна особа (ім’я):

Контактна електронна пошта:

Контактний телефон:

Конкретна локація для імплементації проекту (фокусна область):

Період впровадження:

Будь ласка, дайте відповіді на наступні запитання (по 2-3 речення кожне):

1) Чи маєте ви досвід роботи з ветеранами? Який ви маєте досвід роботи з ветеранами?

2) Чому ви вирішили підтримувати ветеранів? Яку конкретну частину потреб, які зросли у ветеранів в Україні через COVID-19, ви хочете підтримати?

3) Як ви плануєте вирішити цю проблему? Що ви плануєте змінити чи впровадити?

4) Які ваші очікування, щодо впливу вашого проекту на спільноту? Які очікувані результати?

5) Хто є цільовою групою для вашого проекту (всі ветерани чи конкретні групи ветеранів)?

6) Надайте, будь ласка, максимальний прогнозований бюджет з описом.

Надішліть свою концептуальну записку до 18:00 (за київським часом), 20 червня 2020 року, електронною поштою на електронну адресу tender-ua@irex.org з темою «Заявка на фінансування підтримки ветеранів у зв’язку з COVID-19». Аби ваша заявка була розглянута, ви обов’язково повинні зазначити у темі листа «Заявка на фінансування підтримки ветеранів у зв’язку з COVID-19». Зауважте, що IREX не приймає запитань та закликає зацікавлені організації уважно ознайомитися з усіма інструкціями та вказівками у цьому документі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *