Конкурси за проєктом «Жінки України: залучені, спроможні, незламні»

Організація Пакт в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади, запрошує українські організації, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації), до участі у щорічному конкурсі.

ЩОРІЧНЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОГРАМ № Z4867/FR/APS/1

Підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, направлених на просування ґендерної рівності, забезпечення прав та розширення можливостей вразливих груп жінок та дівчат.

Мета проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні.

Метою даного щорічного оголошення є підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, які представляють інтереси або надають послуги найбільш вразливим та маргіналізованим дівчатам та жінкам, таким як внутрішньо переміщені дівчата і жінки та інші категорії дівчат і жінок, яких торкнулась проблема конфлікту на сході України (учасниці бойових дій та ветеранки, вдови та матері загиблих воїнів); жінки ЛГБТІК; жінки з інвалідністю; жінки, які живуть з ВІЛ; ромcькі жінки; сільські жінки та дівчата.

Якщо Ваша організація зацікавлена в участі у конкурсі, більше інформації за посиланням.

Очікуємо на ваші заявки, а також будемо вдячні за розповсюдження цієї інформації.

Оголошення переможців в межах даного конкурсу здійснюватиметься щоквартально до 30 вересня 2020 року.

Заявки приймаються починаючи з дати оголошення і до 15 серпня 2020 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *